Goniec.pl > Polska > Tragiczny finał wesela influencerki Martyny Kaczmarek. Dwie osoby nie żyją, trzy trafiły do szpitala
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 27.09.2021 20:21

Tragiczny finał wesela influencerki Martyny Kaczmarek. Dwie osoby nie żyją, trzy trafiły do szpitala

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
Pixabay.com Henryk Niestrój

Policja potwierdziła informacje o wypadku, do którego doszło w niedzielę 26 września w województwie warmińsko-mazurskim. Na trasie w powiecie olsztyńskim doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Wskutek odniesionych obrażeń dwie osoby zginęły na miejscu, natomiast 4-letnie dziecko wymagało natychmiastowej hospitalizacji.

Komenda Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymała zawiadomienie o wypadku przed godziną 18:00. Do zdarzenia drogowego doszło na trasie Barczewo – Jeziorany. Na miejsce wysłano funkcjonariuszy, karetki pogotowia oraz straż pożarną. Niestety nie udało się uratować dwóch kobiet.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na drodze powiatu olsztyńskiego doszło do czołowego zderzenia się dwóch samochodów osobowych. Jadące audi kobiety w wieku 53 i 67 zginęły na miejscu. Mercedesem, który uczestniczył w wypadku, jechało małżeństwo i 4-letni chłopiec.

Jak przekazała olsztyńska policja, para nie odniosła poważnych obrażeń, ale dziecko musiało zostać jak najszybciej przetransportowane do szpitala. Okazało się, że byli to goście weselni Martyny Kaczmarek. Influencerka skomentowała tę sytuację za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Według policji do wypadku najprawdopodobniej doprowadził kierowca mercedesa

Po dokonaniu oględzin miejsca wypadku policja uznała, że do zdarzenia doszło najprawdopodobniej z winy kierowcy mercedesa. Mężczyzna miał wykonać manewr, podczas którego „przekroczył oś jezdni, zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z audi”.

Służby przekazały, że 41-latek, który jechał wraz z rodziną w kierunku Barczewa, był trzeźwy. Nadal nie wiadomo, dlaczego zdecydował się na manewr, który miał doprowadzić do śmiertelnego wypadku. Po zdarzeniu droga została zablokowana na kilka godzin. Nadal nie wiadomo, w jakim stanie jest 4-letni chłopiec, który trafił do szpitala.

Policja interweniowała w sprawie gości wesela znanej influencerki

O tragicznym wydarzeniu poinformowała nie tylko olsztyńska policja, ale również znana influencerka Martyna Kaczmarek. Para, która podróżowała wraz z dzieckiem mercedesem w kierunku Barczewa i uległa wypadkowi, bawiła się u niej na weselu. Zabawa odbyła się niedaleko miejsca zdarzenia drogowego.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Martyna Kaczmarek oświadczyła, że jej znajomi przeżyli tylko i wyłącznie dzięki temu, że podróżowali nowym samochodem, który wyposażony był w odpowiednie systemy bezpieczeństwa. Tyle szczęścia nie miały dwie kobiety, które przemieszczały się audi.

– Nie mogę oddychać. Moi bliscy przeżyli tylko dlatego, że mieli 2-letnie auto wysokiej klasy z zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa. Ofiary jechały dwudziestokilkuletnim autem bez poduszek. Uważajcie na siebie, zapinajcie pasy – napisała na Instagramie Martyna Kaczmarek, która zajmuje się na co dzień tematyką ciałopozytywności.

policja-wypadek-smiertelny

Fot. KMP w Olsztynie

MjAyMTA5YgsgGztnbk5vHmNDbz0oF2FINFt3dm4CdV45Vis9LVA DzEWYzMzQD0LNgljJC0aLBooVjtlblEkGTEVLC1uUCAIJB1iYXRTKQt3GHV5Ig1-XGxNK21xGCxSeU5gZXJRLlJ4SHgwIlQvSDw

Fot. instagram.com/martynakaczmarek

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pudelek.pl; Instagram; KMP w Olsztynie