Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragedia w Warszawie. Zwłoki kobiety wyłowione z Jeziorka Szczęśliwickiego
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 15.06.2024 22:31

Tragedia w Warszawie. Zwłoki kobiety wyłowione z Jeziorka Szczęśliwickiego

akcja służb
fot. WSPR "Meditrans" w Warszawie

Tragiczne doniesienia ze stolicy. W sobotę 15 czerwca około godziny 12.00 przypadkowy spacerowicz zauważył dryfujące ciało w stawie w parku Szczęśliwickim na warszawskiej Ochocie. Na miejsce wezwano służby, które wyłowiły zwłoki kobiety. 

Tragiczne odkrycie w parku w Warszawie

O tragicznym zdarzeniu jako pierwszy poinformował portal TVN Warszawa. W sobotę 15 czerwca po południu służby otrzymały zgłoszenie, że w Jeziorku Szczęśliwickim w parku na warszawskiej Ochocie świadek zauważył ciało. Na miejsce zdarzenia skierowano m.in. strażaków, którzy już po chwili wyłowili z wody ciało ok. 30-letniej kobiety. Jej życia nie udało się uratować.

Nie żyje 4-letnie dziecko, matka walczy o życie. Tragiczne informacje

Ze stawu wyłowiono ciało 30-latki, nie żyje

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego "Merditrans" w Warszawie potwierdziła w mediach społecznościowych tragiczne informacje o śmierci 30-letniej kobiety.

ZOBACZ: Dzieci jechały na wycieczkę. Nagle w autobus uderzyła osobówka

Przed chwilą doszło do tragedii na Jeziorku Szczęśliwickim w Warszawie. Utonęła w nim 30 - letnia kobieta. Na miejscu jest Zespół Ratownictwa Medycznego Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego "Meditrans" w Warszawie W01 064, strażacy oraz policjanci - poinformowano na profilu pogotowia.

Policja wyjaśnia okoliczności tragedii

Do zdarzenia odniósł się w rozmowie z TVN Warszawa również oficer prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa III, starszy posterunkowy Rafał Wieczorek.

ZOBACZ: Zostali wezwani do śmiertelnego wypadku. Gdy zobaczyli kto jest ofiarą, mogli tylko zapłakać

Około godziny 12 przypadkowy świadek zauważył ciało w stawie i zaalarmował służby. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, który stwierdził zgon. Obecnie na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratora - przekazał.

Śledczy w najbliższym czasie będą wyjaśniać szczegółowe okoliczności tragedii m.in. to, co było przyczyną utonięcia 30-latki.