Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragedia na Podkarpaciu. Odnaleziono ciała matki i dwojga dzieci
Irmina Jach
Irmina Jach 06.05.2021 16:31

Tragedia na Podkarpaciu. Odnaleziono ciała matki i dwojga dzieci

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
Pixabay.com, autor: Arcaion

Z nieoficjalnych informacji, do których dotarli dziennikarze Polsat News wynika, że wszystkie ofiary miały na ciele rany kłute. Służby mają podejrzewać, że doszło do rozszerzonego samobójstwa. Na miejscu pracują funkcjonariusze policji i prokurator.

Tragedia na Podkarpaciu wstrząsnęła opinią publiczną

Portal nizanskie.info podaje, że kobieta miała zabarykadować się w jednym z pomieszczeń ze swoimi pociechami. Następnie miała ranić je ostrym narzędziem. Zdaniem lokalnych dziennikarzy tuż po dokonaniu wstrząsającego czynu popełniła samobójstwo.

St. kpt. Ireneusz Stafiej z PSP w Nisku w rozmowie z Polsat News przekazał, że strażacy również uczestniczą w akcji na miejscu zdarzenia. Nie może jednak ujawniać szczegółów dramatu, do którego doszło w domu ofiar.

- Doszło tam do ogromnej tragedii - skomentował strażak.

- Policjanci z prokuratorem są na miejscu. Trwają czynności i za wcześnie jest, by mówić o szczegółach, jeśli chodzi o to zdarzenie - przekazała podinspektor Marta Tabasz-Rygiel, rzeczniczka Podkarpackiej Policji w rozmowie z portalem Goniec.pl.

Lokalne media podają, we wtorek 30 marca rodzinę odwiedził ojciec dzieci. Miał nakaz sądowy, towarzyszył mu kurator. Kobieta miała najpierw zaatakować nożem pracownika instytucji sądowej, a potem zamknąć się w łazience. Zwłoki kobiety i dzieci miał odnaleźć jej były partner. Prokuratura nie potwierdziła tych doniesień.

Artykuł aktualizowany.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Onet.pl