NASI DZIENNIKARZE
Janusz Schwertner
Mateusz Baczyński
Jakub Wątor
Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Top 5 zmywarek Siemens - którą wybrać?
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 22.09.2023 13:52

Top 5 zmywarek Siemens - którą wybrać?

zmywarka
materiały prasowe

Zastanawiasz się, jaka zmywarka będzie najlepsza? Sprawdź urządzenia marki Siemens! To świetnie oceniane sprzęty, które dobrze komponują się z kuchennym wnętrzem.  Łączą wygodę użytkowania z innowacyjnymi rozwiązaniami. Przekonaj się, jaki sprzęt kupić - i za ile!

Jak wybrać zmywarkę - najważniejsze decyzje

Pierwszą decyzją, którą powinieneś podjąć, jest określenie, czy szukasz sprzętu do zabudowy czy wolnostojącego. Ten drugi sprawdzi się w każdej kuchni, dając wiele możliwości aranżacyjnych - także przy niewielkim metrażu. Łatwo będziesz kontrolować również czas pozostały do końca programu. 

Z kolei urządzenie do zabudowy sprawi, że kuchnia będzie świetnie się prezentować, zachwycając spójnością estetyczną wnętrza. Nie zmienisz również przypadkowo ustawień programu, opierając się o drzwiczki - panel sterowania znajduje się wewnątrz.

Poseł PO Borys Budka zaatakowany w Galerii Katowickiej

Co warto wziąć pod uwagę przy wyborze zmywarki?

Któraś z opcji bardziej cię przekonuje? To nie koniec decyzji, jakie przed tobą! Powinieneś określić, czy szukasz modelu o szerokości 60, czy 45 cm. Pełnowymiarowa zmywarka sprawdzi się w domach dużych rodzin i wszystkich, którzy lubią gotować i piec. Z kolei niewielki sprzęt to idealny wybór do kompaktowych pomieszczeń, a także - kuchni wszystkich stołujących się głównie na mieście, a także par i singli. 

Jakie inne aspekty są ważne pry wyborze zmywarki? Zwróć też uwagę na: 

 • pojemność urządzenia; 
 • klasę energetyczną; 
 • zużycie wody; 
 • generowany hałas; 
 • zastosowane technologie; 
 • dostępne programy; 
 • dodatkowe funkcje; 
 • możliwość dostosowania ułożenia kosza do swoich potrzeb; 
 • łatwe sterowanie; 
 • atrakcyjne wzornictwo.

Jeśli zależy ci na sprzęcie, który dobrze się prezentuje, oferuje innowacyjne rozwiązania, a przy tym jest trwały i entuzjastycznie oceniany, sprawdź modele Siemens. Załóż budżet od 2000 do 3000 zł, chociaż znajdziesz też opcje za mniej niż 2000 zł!

TOP 5 zmywarek Siemens - polecane modele

Jaką zmywarkę Siemens warto kupić? Poznaj najchętniej wybierane propozycje!  

 • SIEMENS SR25ZI11ME - model za ok. 2900 zł o szerokości 45 cm, który pomieści 10 kompletów naczyń. Klasa energetyczna tego sprzętu to C. Zwróć uwagę na system Home Connect, który daje ci dostęp do ustawień urządzenia z każdego miejsca - za pomocą aplikacji mobilnej. Turbosuszenie Zeolith sprawi, że z urządzenia wyjmiesz zawsze suche naczynia - odpada dodatkowe ich wycieranie. Za dokładne zmywanie odpowiada z kolei duoPower - czyli podwójne ramię rozprowadzające wodę w górnym koszu. Co jeszcze? Docenisz Aqua Sensor, który określa stopień zabrudzenia, odpowiednio dobierając zużycie wody. Z kolei VarioSpeed Plus oznacza do trzech razy szybsze zmywanie, które możesz aktywować przez aplikację mobilną.   
 • SIEMENS SR23EI28ME - sprzęt o podobnej pojemności za ok. 2500 zł. Klasa energetyczna tego modelu to D. Znajdziesz tutaj system Home Connect i VarioSpeed Plus. Zwróć uwagę na sensor załadunku i aystenta dozowania, dzięki któremu zużyjesz tylko tyle detergentu, ile jest potrzebne dla pozbycia się uporczywych zabrudzeń. Potrzebujesz na chwilę wyciszyć urządzenie? Spodoba ci się funkcja Silence on demand.   
 • SIEMENS SR23HI65ME - model o szerokości 45 cm, w którym zmieści się 10 kompletów naczyń. Za urządzenie zapłacisz ok. 2800 zł. Klasa energetyczna tego modelu to E. Wśród wyróżników tego urządzenia warto wymienić Home Connect, AquaSensor, AutoOpen. Ta ostatnia funkcja oznacza automatyczne uchylanie drzwi, by dopływ świeżego powietrza pomógł naczyniom naturalnie wyschnąć. Program Favourite zapisuje wszystkie twoje ulubione ustawienia parametrów.   
 • SIEMENS SN23II08TE - model za mniej niż 2000 zł o szerokości 60 cm. Klasa energetyczna tego sprzętu to E. Pojemność zaś - 12 kompletów naczyń. Masz tutaj kompatybilność z aplikacją Home Connect, a do tego AquaSensor i automatykę rozpoznawania detergentu. Spodoba ci się również Silence on demand i VarioSpeed Plus.   
 • SIEMENS SN23EI26CE iQ300 - pojemny model o szerokości 60 cm, w którym pomieścisz 13 kompletów naczyń! Klasa energetyczna tego sprzętu to D. Oprócz Home Connect czeka tu na ciebie wiele technologii i rozwiązań omówionych powyżej. Zwróć uwagę na AutoOpen, AquaSensor, sensor załadunku. asystenta dozowania oraz VarioSpeed Plus.

Chcesz poznać więcej możliwości? Sprawdź zmywarki Siemens w sklepie MediaMarkt!

Tagi: sprzęt