Goniec.pl > Rolnik Szuka Żony

Rolnik Szuka Żony

Rolnik szuka żony to polski program rozrywkowy typu reality show emitowany na antenie TVP1 od 2014 roku. Od samego początku prowadzi go Marta Manowska. Do programu zgłaszają się rolnicy i rolniczki, którzy do tej pory nie znaleźli miłości. Najpierw wybierani są kandydaci, którzy zostają przedstawieni widzom w specjalnym odcinku. Po zapoznaniu się z uczestnikami kolejnej edycji "Rolnik szuka żony" potencjalne kandydatki i kandydaci mogą się zgłaszać do udziału wysyłając listy. Rolnicy i rolniczki wybierają kilku kandydatów/kandydatek spośród setek listów.Program podzielony jest na kilka etapów, w których selekcjonowana jest coraz mniejsza liczba kandydatów i kandydatek, aż dochodzi do ostatecznego wyboru.

kamila boś rolnik szuka żony
28.07.2022 21:16 Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" żałuje udziału w programie. "Doceniam dawną anonimowość"

Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" mimo udziału w programie pozostała singielką. Jej decyzja była zapewne przede wszystkim związana z brakiem zainteresowania partnerami, spośród których mogła wybierać, ale przez widzów została oceniona jako kapryśna. Teraz gwiazda wyjawiła, że ma dość i żałuje swojego udziału w programie. Powiedziała dlaczego.W rozmowie z tygodnikiem "Rewia" rolniczka znana jako "Królowa Pieczarek" przedstawiła również swój ideał faceta. Zdaje się jednak, że ma dość śledzenia swoich ewentualnych randek przez internautów.

Screen TVP / Screen Instagram: Marta Paszkin
22.06.2022 20:50 "Rolnik szuka żony": Podczas porodu Marty Paszkin pojawiły się komplikacje. Właśnie wszystko ujawniła

Marta Paszkin za pośrednictwem swojego Instagrama pochwaliła się uroczym zdjęciem nowo narodzonego synka. Bohaterka siódmej edycji popularnego programu "Rolnik szuka żony" zdradziła również, jak czuje się po porodzie. Niestety, nie obyło się bez lekkich komplikacji.Kilka dni temu rodzime media obiegła wyjątkowa informacja dla wszystkich fanów programu TVP "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny biorący udział w siódmej edycji uwielbianego show zostali rodzicami. Małżonkowie, którzy wspólnie wychowywali córkę kobiety z poprzedniego związku, doczekali się synka. Na reakcję portali plotkarskich nie trzeba było długo czekać. Tuż po ogłoszeniu tej radosnej nowiny w internecie zawrzało. Świeżo upieczeni rodzice otrzymali ogrom gratulacji. Jako pierwszy zdjęcia ze szpitala opublikował Paweł Bodzianny, który poinformował, że jego nowo narodzona pociecha otrzyma imię Adam. - Najpiękniejszy moment w życiu! Jak opadną emocje, napiszę trochę więcej, teraz najważniejsze, że wszystko potoczyło się dobrze i Adaś jest już z nami cały i zdrowy - napisał tuż po porodzie bohater siódmej edycji programu.Kilka dni później na Instagramie Marty Paszkin pojawiło się pierwsze zdjęcie matki z synem. W opublikowanym poście kobieta przekazała, że wraz ze swoją pociechą wrócili już do domu. - Jesteśmy już szczęśliwie od wczoraj w domu. Dziękuje za wszystkie wiadomości i gratulacje. Było ich tak dużo, że nie na wszystkie udało mi się odpowiedzieć/ lub je odkliknąć - napisała na swoim Instagramie.