Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Reanimacja

Reanimacja

policyjna łódź
27.05.2024 08:18 Tragedia na Mazurach. Dziadkowie płynęli z wnukiem, 67-latek zginął rażony prądem

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę 26 maja na Mazurach. Jacht, którym płynęli dziadkowie z nastoletnim wnukiem, w pewnej chwili zaczepił masztem o linię średniego napięcia. 67-letni mężczyzna został porażony prądem - nie żyje, 68-letnia kobieta ma poważne poparzenia. Dramat rozegrał się na jeziorze Śniardwy.

akcja ratunkowa
26.04.2024 22:18 Dramatyczna akcja ratunkowa. Leżała na ławce bez oznak życia, nikt nie zareagował

Policja Lubelska opublikowała wstrząsające nagranie z akcji ratunkowej, jaką przeprowadzili tamtejsi policjanci. Mundurowi ruszyli na pomoc 39-letniej kobiecie, która leżała bez oznak życia na ławce na dworcu PKS. - Mimo że obok byli przechodnie, a na innych ławkach nieopodal siedzieli ludzie, nikt z nich nie zareagował - podkreśla policja.

dom dziecka
25.04.2024 20:20 Warszawa. Dramat w domu dziecka. Dwie dziewczynki wyskoczyły z okna

Do dramatycznego zdarzenia doszło w jednym z domów dziecka na warszawskim Żoliborzu. Dwie nastolatki wyskoczyły z okna. Jedna z dziewczyn musiała być reanimowana. To już kolejna tragedia, do jakiej doszło w tej konkretnej placówce.

karetka pogotowia
08.04.2024 11:43 Zjadł danie z kurczakiem, nie żyje. 27-latka nie udało się uratować

Śmierć 27-letniego mężczyzny z Anglii ma zdaniem rodziny posłużyć jako przykład i ostrzeżenie dla innych. Zmarły zjadł curry z kurczakiem i chwilę później doszło do niespodziewanie silnej reakcji organizmu. Reanimacja nie przyniosła efektu. Najbliżsi 27-latka podjęli ważną decyzję dotyczącą jego ciała.

Tragiczny pożar pod Krotoszynem, dziewczynka była reanimowana kilkadziesiąt minut
09.03.2023 22:08 Matka z dziećmi uwięziona w palącym się mieszkaniu. Długa walka o życie dziewczynki

W miejscowości Duszna Górka pod Krotoszynem doszło do pożaru. Kobieta i jej dwoje dzieci zostali uwięzieni w jednym z mieszkań budynku. Dziewczynka straciła funkcje życiowe.