Goniec.pl > Podlasie

Podlasie

Policja samochód
03.09.2023 08:08 30-latek uciekał przed policją. W czasie pościgu próbował staranować radiowóz

Pościg za 30-letnim kierowcą na Podlasiu. Policjanci z Kolna chcieli zatrzymać do kontroli jadące zbyt szybko auto, ale kierujący nim nie zamierzał się zatrzymać. Nie tylko przyspieszył i uderzył w inne auto, ale również próbował staranować radiowóz. Kiedy wylądował w rowie, próbował przekonać policjantów, że nie wie kto prowadził samochód.

wojsko kolumna nagranie
24.07.2023 22:12 Wojsko pokazało film, posypały się gromy. "Czy to nie powinno być tajne?"

Na Podlasiu zaroiło się od żołnierzy. Wojsko pręży muskuły w zaplanowanej akcji demonstracji “gotowości sił zbrojnych na potencjalne zagrożenia”. Okoliczni mieszkańcy mogą czuć się zaniepokojeni, szczególnie gdy zobaczyli na swoich ulicach kolumnę składająca się z niemal 200 jednostek sprzętu. Na wojsko wylał się jednak kubeł zimnej wody. Zrobili dokładnie to, czego prosili nie robić.

pożar strażacy dron
12.06.2023 17:17 Pożar w Biebrzańskim Parku Narodowym. 100 strażaków walczy z ogniem, na pomoc leci policyjny śmigłowiec Black Hawk

Ogromny pożar w parku Biebrzańskim. Z ogniem w parku narodowym niedaleko miejscowości Zabiele (pow. moniecki) walczy już ponad 30 zastępów strażaków. Na miejscu pracuje dron, a PSP poprosiło o pomoc policję. Po godzinie 16 wystartował policyjny śmigłowiec Black Hawk, który posiada specjalny worek do gaszenia pożarów. Sytuacja jest dramatyczna.

panna młoda pożar straż pożarna
22.05.2023 22:48 Panna młoda w drodze do kościoła gasiła pożar. Nietypowa brama weselna z Podlasia

Nietypowa brama weselna na Podlasiu. Nagranie OSP Dobrzyniewo Duże bije rekordy popularności w sieci. Panna młoda i pan młody zostali zatrzymani w drodze do kościoła w Pogorzałkach. Ubrana w białą suknię Magdalena dostała gaśnicę i musiała ugasić pożar. Tego jeszcze nie widzieliście.

W rzece w Ozieranach znaleziono zwłoki dwóch osób
17.02.2023 09:17 Ozierany. W rzece Świsłocz ujawniono dwa ciała

Ozierany. W czwartek w rzece Świsłocz znaleziono zwłoki. Policja dowiedziała się o ciałach dwóch osób w trudno dostępnej części koryta około godziny 15. Dopiero wieczorem poinformowano o tym fakcie opinię publiczną.

Sokołów Podlaski, poszukiwania, zaspa
19.12.2022 22:09 Sokołów Podlaski: Zadzwonił na policję i powiedział, że zamarza. Dramatyczna akcja służb

W Sokołowie Podlaskim 40-latek wpadł w zaspę śnieżną i nie mógł się z niej wydostać. Ostatkiem sił i baterii w telefonie zadzwonił na policję. Nie umiał nawet wyjaśnić, gdzie jest. Liczyła się każda chwila, bo mężczyzna był bardzo wychłodzony.

Twitter/KW PSP Białystok
31.01.2022 07:21 Podlasie: pożar ciężarówki. Kierowca spłonął w szoferce.

W niedzielę nad ranem na drodze krajowej nr 8 w woj. podlaskim doszło do poważnego wypadku. Z niewyjaśnionych przyczyn dwie ciężarówki najechały na siebie. Jedna z nich stanęła w płomieniach. Kierowca spłonął w szoferce.Na miejscu zdarzenia pracowały wszystkie służby ratunkowe. Do pomocy wezwano policję, pogotowie ratunkowe i strażaków. W akcji gaśniczej uczestniczyło 19 zastępów straży pożarnej.

Piotr Molecki/East News
07.01.2022 13:45 PiS traci wyborców na Podlasiu? Powodem "Wiadomości" TVP i drożyzna

Do tej pory Podlasie uchodziło za jeden z wyborczych bastionów PiS. Jednak zakłamywanie rzeczywistości przez "Wiadomości" TVP dostrzegają nawet najbardziej zagorzali zwolennicy partii Jarosława Kaczyńskiego. Frustracja z powodu drożyzny jest tak duża, że niektórzy w ogóle nie planują głosować w następnych wyborach.Nastroje mieszkańców Podlasia ujawniła "Gazeta Wyborcza". Wszystko wskazuje na to, że przekonanie wyborców do słuszności poczynań obecnej ekipy rządzącej może być wyjątkowo trudne.