Goniec.pl > Wiadomości > Strzelanina pod Częstochową, nie żyją dwie osoby. Znamy szczegóły zdarzenia
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 16.09.2023 14:46

Strzelanina pod Częstochową, nie żyją dwie osoby. Znamy szczegóły zdarzenia

Policja
Goniec

Dramatyczne sceny w miejscowości Celiny pod Częstochową. Doszło tam do strzelaniny, w wyniku której śmierć poniosło dwóch mężczyzn. Znane są nieoficjalne szczegóły zdarzenia.

Strzelanina pod Częstochową, dwie osoby nie żyją

W Celinach pod Częstochową do strzelaniny doszło w sobotę 16 września w godzinach przedpołudniowych. Zginęło dwóch mężczyzn. Kto odkrył ich ciała?

Jak wynika z medialnych ustaleń, na leżące w kałużach krwi ciała natrafił przechodzień. Zareagował błyskawicznie i powiadomił służby ratunkowe, które także podjęły stosowne działania. 

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

Strzelanina pod Częstochową. Kto powiadomił policję?

Jeden z mężczyzn (52 lata) zauważonych przez przechodnia leżał przy drodze i dawał oznaki życia. Reanimowano go, jednak medykom nie udało się przywrócić funkcji życiowych.

W niewielkiej odległości od znajdowała się także druga ofiara strzelaniny. Kilkanaście metrów od garażów znajdujących się w Celinach przy ulicy Głównej, przy samochodzie leżał 44-latek. Miał widoczne rany postrzałowe, był nieprzytomny. Jak całe zajście komentuje częstochowska policja?

Strzelanina pod Częstochową. Nieoficjalne szczegóły

- Na miejscu trwają oględziny, pracują technicy policyjni - oświadczyła Barbara Poznańska, rzeczniczka miejskiej policji. Z informacji Faktu wynika, że przy jednym z postrzelonych mężczyzn znajdowała się broń. 

Policjanci nie zdradzili, czy znane są motywy strzelaniny. Wiadomo jedynie, że brali w niej udział mieszkańcy powiatu częstochowskiego

Źródło: Fakt

Tagi: policja