Goniec.pl
poszukiwania

KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East News (ZDJĘCIE POGLĄDOWE)

Policja zakończyła poszukiwania, znaleziono zwłoki. 24-latek ze Zduńskiej Woli nie żyje

13 Września 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 24-latka ze Zduńskiej Woli. Służby znalazły jego ciało w olsztyńskim lesie. Wciąż trwa akcja poszukiwawcza innego mężczyzny, który wypoczywał nad jeziorem Klebarskim.

24-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli przyjechał do Olsztyna w czwartek. Miał on odwiedzić przyjaciół. W piątek rano zawiadomili oni policję, gdyż mężczyzna bez słowa wyszedł z domu i nie było z nim żadnego kontaktu.

andrzej-janas-nie-zyje

Nie żyje Andrzej Janas

CZYTAJ DALEJ

Znaleziono zwłoki 24-latka ze Zduńskiej Woli

Zwłoki 24-latka znaleziono na terenie znajdującym się niedaleko ulicy Witosa w Olsztynie. Od piątku szukali go znajomi, żołnierze WOT, policja oraz strażacy ochotnicy. W akcji poszukiwawczej wykorzystano specjalistyczny sprzęt, m.in. quady oraz drony, które dokładnie przeczesywały okolicę terenu leśnego od ul. Witosa w kierunku miejscowości Bartąg.

Jak poinformowała Komenda Miejska Policji w Olsztynie, po kilku godzinach znaleziono ciało zaginionego. Jego zgon potwierdził lekarz. Decyzją prokuratora ciało 24-latka zostanie poddane sekcji zwłok, która ma wyjaśnić przyczynę jego śmierci.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Poszukiwania 27-latka

To nie koniec poszukiwań olsztyńskiej policji. Funkcjonariusze próbują odnaleźć 27-latka, który wypoczywał nad jeziorem Klebarskim. Zawiadomienie o jego zaginięciu wpłynęło do oficera dyżurnego policji w Olsztynie w niedzielę rano.

Działania koordynują policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób. Jak ustalili funkcjonariusze, 27-latek w nocy z soboty na niedzielę, oddalił się od grupy znajomych, z którymi przebywał w jednym z domków letniskowych na terenie gminy Purda i poszedł w nieznanym kierunku. Rzeczy należące najprawdopodobniej do zaginionego odnaleziono na brzegu jeziora.

Niedzielne działa niania nie przyniosły żadnego rezultatu. Wznowiono je w poniedziałek rano. Do akcji poszukiwawczej zaangażowani zostali wolontariusze PCK, żołnierze WOT, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie i z Komisariatu Policji w Barczewie oraz płetwonurkowie z Grupy Specjalnej Płetwonurków RP. Aktualnie przeczesywane jest dno jeziora Klebarskiego.Wygrałbyś główną nagrodę w "Milionerach"? 5 pytań o milion, które zadał Hubert Urbański

Pytanie 1 z 5

Który ssak się nie spoci?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Radio ZET, KMP w Olsztynie

Ada RymaszewskaAutor

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Edward Janiak

Wiadomości

Nie żyje biskup Edward Janiak

Czytaj więcej >
msza św.

Wiadomości

W najbliższą niedzielę w kościołach w całej Polsce odbędzie się doroczne liczenie wiernych

Czytaj więcej >
Kulisy życia w seminarium

Wiadomości

Ksiądz pedofil Paweł Kania wyszedł z więzienia. Nie trafił do Gostynina z winy sądu

Czytaj więcej >
policja

Wiadomości

Pijana 35-letnia olsztynianka opiekowała się czwórką dzieci. Stanie przed sądem

Czytaj więcej >

Wiadomości

Konferencja rzecznika rządu. Wśród spraw bieżących m.in. Rodzinne Kapitały Opiekuńcze

Czytaj więcej >

Wiadomości

Oszuści podają się za pracowników banku. Wyłudzają pieniądze na "zdalny pulpit"

Czytaj więcej >