Goniec.pl
ślub Julii Królikowskiej

Instagram/antek.krolikowski

Wszystko stało się tuż po ślubie Julii Królikowskiej. Państwo młodzi pomknęli na czerwonym świetle

12 Września 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Julia Królikowska, córka aktorskiej pary Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego, wyszła za mąż. Tuż po wyjściu z kościoła 22-latka wybrała się w dziką przejażdżkę kabrioletem, która skończyć się mogła tragicznie. Małżonkowie przejechali przez skrzyżowanie na czerwonym świetle, co zostało nagrane przez Antoniego Królikowskiego.

Nie koniec wielkich uroczystości w rodzinie Królikowskich. Miesiąc po ślubie Antka Królikowskiego z Joanną Opozdą na ślubnym kobiercu stanęła młodsza siostra aktora, Julia. Dziewczynę i jej wybranka tak poniosły emocje związane z zamążpójściem, że jadąc kabrioletem zapomnieli najwyraźniej o przepisach drogowych i złamali kilka z nich.

beatyfikacja wyszynski

Beatyfikacja kardynała Stefana Wyszyńskiego. Internauci dopatrzyli się złamania przepisów sanitarnych

CZYTAJ DALEJ

Mąż Julii Królikowskiej łamie przepisy

Julia Królikowska wyszła za mąż w sobotę 11 września. 22-latka poślubiła 11 lat starszego lekkoatletę Jakuba Nowaka, z którym spotykała się od jakiegoś czasu. Jako pierwszy zdjęciami z ceremonii pochwalił się właśnie pan młody. Na Instagramie opublikował obszerną relację z wyjścia młodej pary z kościoła, na której widać zakochanych.

Przed zamieszczeniem krótkiej wzmianki w mediach społecznościowych nie powstrzymała się także szwagierka Julii, Joanna Opozda oraz szczęśliwy brat, Antoni. I to właśnie dzięki wylewności aktora mieliśmy okazję zobaczyć bulwersujące nagranie z tego wyjątkowego dnia.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Tuż po zawarciu związku małżeńskiego Julia Królikowska i Jakub Nowak wsiedli do białego kabrioleta i ruszyli w miasto. Kamera uchwyciła moment, w którym para ignoruje czerwone światło i mknie w nieznane, nie przejmując się przy tym stojącym przy przejściu dla pieszych przechodniem.

- Na czerwonym! - krzyczy w ekscytacji panna młoda.

Cóż, takiego zachowania nie usprawiedliwiają nawet emocje związane ze ślubem ani weselna atmosfera, która najwidoczniej zbyt wcześnie udzieliła się małżonkom. Wystarczyła tylko chwila, aby doszło do naprawdę poważnej tragedii. Antoni juz usunął film ze swojego konta, jednak w sieci nic nie ginie.

Suchej nitki na małżonkach nie pozostawili także internauci, którzy stwierdzili, że parze należy się surowy mandat i punkty karne. Niektórzy zarzucili nawet, że młodym wystaje z butów słoma, choć nie są oni jeszcze celebrytami z pierwszych stron gazet.

Warto zaznaczyć, że Antoni Królikowski szybko zreflektował się, że takie nagranie nie powinno być publiczne i usunął je ze swojego profilu na Instagramie. Jednak redakcja "Pudelka" zrobiła zrobić screeny z kompromitującej sytuacji.

Screen z materiału portalu Pudelek pt. „Julia Królikowska i jej świeżo poślubiony mąż przejeżdżają kabrioletem na CZERWONYM ŚWIETLE (ZDJĘCIA)”

Screen z materiału portalu Pudelek pt. „Julia Królikowska i jej świeżo poślubiony mąż przejeżdżają kabrioletem na CZERWONYM ŚWIETLE (ZDJĘCIA)”

Kolejny ślub w rodzinie Królikowskich

Ślub Julii to drugi w tym roku ślub w rodzinie Królikowskich. Tymczasem media donoszą, że jesienią przed ołtarzem może stanąć drugi z synów Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego, Jan.

Historia ich miłości to materiał na dobrą telenowelę. Jan Królikowski spotyka się bowiem z Joanną Jaromołowicz, byłą dziewczyną swojego brata Antoniego, który poślubił w sierpniu aktorkę Joannę Opozdę.

Wygrałbyś główną nagrodę w "Milionerach"? 5 pytań o milion, które zadał Hubert Urbański

Pytanie 1 z 5

Który ssak się nie spoci?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: pudelek.pl, Instagram

Ada RymaszewskaAutor

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt24, odbyłam także praktyki w portalu biznesowym b2-biznes.pl, dla którego pisałam artykuły oraz staż w telewizji informacyjnej TVN24, gdzie zajmowałam się nagrywaniem krótkich materiałów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: adrianna.rymaszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Zakończono śledztwo ws. śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Tomasz Ciachorowski uczęszcza do lekarzy przez udział w "Twoja twarz brzmi znajomo". Ma problem ze skórą

Czytaj więcej >
Stan zdrowia Bogumiły Wander nie uległ polepszeniu

Gwiazdy

Bogumiła Wander choruje na Alzheimera. Nie pamięta już, że była gwiazdą

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Edward Dymek został pochowany w kwaterze dla bezdomnych. Jego grób może przestać istnieć

Czytaj więcej >
Film o Beacie Kozidrak jednak nie powstanie

Gwiazdy

Miał powstać film o Beacie Kozidrak. Nieoficjalnie: Studio wycofało się z produkcji

Czytaj więcej >
Roman Płatek

Gwiazdy

Nie żyje aktor Roman Płatek

Czytaj więcej >