Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Policja z całej Polski szuka tego mężczyzny. Oburzające, czego miał się dopuścić
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 27.03.2023 12:09

Policja z całej Polski szuka tego mężczyzny. Oburzające, czego miał się dopuścić

None
Policja

Krakowska policja szuka mężczyzny, który od lutego do marca przebił opony w kilkudziesięciu samochodach, a część z nich dodatkowo uszkodził. Wandal uwieczniony został na kamerach monitoringu. Funkcjonariusze apelują do Polaków o pilną pomoc.

Policja z całego kraju szuka tego mężczyzny

Policja poszukuje mężczyzny, który dopuścił się w Krakowie licznych aktów wandalizmu. Sprawca w lutym i marcu 2023 roku rozrabiał na ulicach: Balickiej, Świerkowej, Godlewskiego, Cisowej, Korbutowej, Gradowej, Podłącze, Rydla, Wallek-Walewskiego, Złoty Róg, Czepca, Bronowickiej oraz Cichej.

Mężczyzna miał wypracowany plan działania. W nocy zakładał ubrania maskujące jego twarz, po czym przystępował do akcji. Przechadzając się ulicami Krakowa, przebijał opony w poszczególnych, zaparkowanych autach. Niektóre z nich dodatkowo uszkadzał.

Teściowa za wszelką cenę chciała zniszczyć jej ślub. Niemożliwe, co zaproponowała

Policja prosi o pomoc

Funkcjonariusze opublikowali wizerunek sprawcy. Niestety jakość nagrań pozostawia wiele do życzenia. Do chwili obecnej policja nie rozpoznała wandala. Mundurowi zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny. 

Wszelkie informacje w tej sprawie należy kierować do Komisariatu Policji IV w Krakowie pod nr tel. 47-83-52-913, nr tel. 47-83-51-203 lub mailowo na adres e-mail: [email protected].

To nie pierwszy, podobny przypadek w ostatnim czasie

Podobny przypadek miał miejsce w grudniu 2022 roku w Pruszkowie. Miejscowi policjanci zatrzymali wandala, który niszczył auta napotkane na swojej drodze. 25-latek spowodował straty, które oszacowano na 19 tys. zł.

Kilka tygodni wcześniej w Ustowie (woj. zachodniopomorskie) na terenie jednej z hurtowni mięsa mężczyzna w kamuflażu w postaci gałązek drzew iglastych uszkodził opony w 21 samochodach. Straty wyniosły aż 60 tys. zł, a za schwytanie wandala wyznaczono nagrodę.

Źródło: autokult.pl