Policja poszukuje osób z nagrania Żródło: KWP Bydgoszcz

Policja szuka osób z nagrania. Jedna z nich pobiła kogoś na ulicy

30 Kwiecień 2021 Monika MajkoMonika Majko

Policja z Bydgoszczy udostępniła w sieci nagranie z monitoringu miejskiego. Funkcjonariusze poszukują osób widocznych na filmie, ponieważ jeden z mężczyzn miał dopuścić się pobicia. Policjanci poprosili o pomoc w identyfikacji sprawcy napaści.

Policjanci z komisariatu w Bydgoszczy-Szwedrowie proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który 25 marca 2021 roku około godziny 19:35 dopuścił się ataku na przechodnia. W sieci pojawiło się nagranie z monitoringu miejskiego, na którym widać sprawcę w otoczeniu grupy znajomych.

Policja z Bydgoszczy szuka sprawcy pobicia

Jak poinformował kom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy, do zdarzenia doszło 25 marca 2021 roku około godziny 19:35. W rejonie ulicy Mostowej mężczyzna z grupy osób widocznych na nagraniu z monitoringu miejskiego, zaatakował innego przechodnia.

Sprawca uderzył mężczyznę pięścią w twarz, co spowodowało u niego obrażenia ciała. Bydgoscy policjanci prowadzą poszukiwania napastnika, jednak wciąż nie udało się ustalić jego tożsamości. W związku z tym funkcjonariusze poprosili o pomoc.

Na stronie kujawsko-pomorskiej policji udostępniono nagranie z monitoringu, na którym widać podejrzanego o pobicie mężczyznę. Na filmie widać grupę mężczyzn, którzy zmierzają w dół ulicy, a następnie wracają tą samą drogą. Wśród nich znajduje się sprawca napaści.

Nagła wiadomość ws. chorego na nowotwór Tadeusza Cymańskiego. Trafił na stół operacyjnyNagła wiadomość ws. chorego na nowotwór Tadeusza Cymańskiego. Trafił na stół operacyjnyCzytaj dalej

Policjanci poprosili o pilny kontakt każdego, kto mógłby pomóc w identyfikacji sprawcy. Informacje w tej sprawie można przekazać osobiście lub telefonicznie.

- Można przekazać osobiście w Komisariacie Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem 47-751-51-33, a także całodobowo pod numerami 47-751-52-69 lub 112, powołując się na numer sprawy L.dz. II EN 87/21 - przekazał kom. Słomski.

Niecodzienne poszukiwania prowadzą również policjanci z Komisariatu Policji w Dobrzejewicach w województwie kujawsko-pomorskim. Funkcjonariusze szukają czarnego volkswagena golfa o numerze rejestracyjnym CTR 4JW2, którego właściciel nie jest w stanie określić, co stało się z jego pojazdem.

Mężczyzna najpierw zgłosił kradzież samochodu, ponieważ nie zastał go tam, gdzie myślał, że go zostawił. W toku sprawy pojawiło się jednak wiele nieścisłości, a ostatecznie właściciel pojazdu poddał w wątpliwość możliwość zasadność swojego zgłoszenia. Istnieje prawdopodobieństwo, że kierowca sam zostawił gdzieś auto, jednak z powodu kłopotów zdrowotnych nie jest w stanie sprecyzować, co stało się z pojazdem i gdzie może się on znajdować.

W związku z tym policjanci poprosili okolicznych mieszkańców o pomoc w ustaleniu miejsca zaparkowania samochodu. Informacje można przekazać telefonicznie na numery Komisariatu Policji w Dobrzejewicach: 47 754 29 36, 47 754 29 00.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Super Express/Policja/Nowości

Następny artykuł