Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Polak wygrał w Eurojackpot. Wiemy, gdzie skreślił szczęśliwe liczby
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 06.09.2023 22:36

Polak wygrał w Eurojackpot. Wiemy, gdzie skreślił szczęśliwe liczby

eurojackpot
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Kolejny szczęśliwiec z Polski wygrał w Eurojackpot. Wtorkowe losowanie przyniosło mu wygraną II stopnia i znacznie powiększyło jego domowy budżet. Wiemy, gdzie padła i ile dokładnie wyniosła wielka wygrana.

Eurojackpot coraz popularniejszą grą

Eurojackpot cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Nic dziwnego, bowiem można wygrać tam naprawdę niesłychanie wielkie pieniądze. Przekonał się o tym już kolejny szczęśliwiec z Polski.

Ostatnie losowanie w Eurojackpot 5 września nie dało rozstrzygnięcia, jeśli chodzi o główną wygraną i rozbicie kumulacji. W Europie padły aż 3 wygrane II stopnia, a jeden z kuponów został zawarty w Polsce. Gracz wzbogacił się ogromną kwotą.

Nie żył przez 23 minuty i twierdzi, że trafił do piekła. Wyznał, co zobaczył "po drugiej stronie"

Wielka wygrana w Eurocjackpot. Wiemy gdzie padła

W szczęśliwym dla naszego rodaka losowaniu Eurojackpot padły następujące liczby: 9, 11, 13, 15, 25 + 4, 9. Wygrany zakład został zawarty w miejscowości Olsztynek w województwie warmińsko-mazurskim w punkcie Lotto przy ul. Niepodległości 3.

Mieszkaniec trafił pięć liczb z pierwszego szeregu i jedną z drugiego. Udało mu się wygrać aż 2 182 976,00 zł, a zabrakło naprawdę niewiele, aby jego wygrana była jeszcze większa.

Kumulacja rośnie

We wtorkowym losowaniu Eurojackpot padły w Polsce aż trzy wygrane III stopnia, każda wynosząca 503 434,90 zł. Szczęśliwe zakłady pochodzą z Poznania, Warszawy i Kielc. 

Kumulacja w grze wciąż rośnie. 8 września w piątek do wygrania będzie co najmniej 180 milionów złotych. Jeden zakład w grze Eurojackpot kosztuje 12,50 zł, a losowania odbywają się we wtorki i piątki.