Goniec.pl > Życie > Od poniedziałku w Lidlu festiwal okazji. Lepiej się pospieszyć
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 07.05.2023 17:53

Od poniedziałku w Lidlu festiwal okazji. Lepiej się pospieszyć

Lidl
Goniec

Lidl przygotował dla swoich klientów wyjątkowe promocje. Atrakcyjne ceny produktów będą obowiązywały od poniedziałku (8 kwietnia) do soboty  (13 kwietnia). W tych dniach warto wybrać się po odzież i akcesoria.

Atrakcyjne promocje w Lidlu

Od poniedziałku do środy warto wybrać się do Lidla po produkty z działu odzieżowego. Kuszącą propozycją są koszulki męskie polo, wykonane ze stuprocentowej bawełny w cenie zaledwie 34,99 zł za sztukę. Za szorty z bawełną trzeba będzie z kolei zapłacić jedynie 49,99 zł. Jakby tego było mało, w poniedziałek drugi produkt z działu męskiego dostaniemy aż 40 proc. taniej.

Jeśli mowa o odzieży, dyskont przygotował również wyjątkowo atrakcyjną ofertę dla dzieci. Dwie pary kolarek dziewczęcych kupimy za 16 zł, a koszulki w 3-paku - za 18 zł. W sklepie znajdziemy również stylowe ogrodniczki dziewczęce za jedyne 25 zł. Sandałki, które idealnie sprawdzą się w słoneczne dni, będą kosztowały zaledwie 35 zł.

Kamilek z Częstochowy przyjął ostatnie namaszczenie. Ojciec 8-latka pożegnał się z synem

Narzędzia do warsztatu i ogrodu w kusząco niskich cenach

Wiosna to idealny czas prace w warsztacie. Nie będą one jednak możliwa bez odpowiednich narzędzi. Od czwartku w Lidlu dostępne będą akumulatorowe wiertarkowkrętarki 12 V w cenie 99 zł. Za akumulatorową piłę ręczną 12 V zapłacimy 179 zł, z kolei szlifierka kątowa na akumulator 12 V będzie kosztowała 129 zł.

W sklepach pojawią się również atrakcyjne propozycje dla właścicieli ogrodów. Robot koszący 20 V znajdziemy w cenie 1999 zł. Warto także przyjrzeć się kosiarce spalinowej 1,8 kW za jedyne 699 zł. Oferta będzie dostępna jedynie w sobotę, 13 kwietnia.

Wiatraki i klimatyzatory z Lidla

Nie ma nic lepszego na nadchodzące upały niż lody i chłodne schronienie. Temperaturę w mieszkaniu będzie można nieco obniżyć dzięki wiatrakom i klimatyzatorom z Lidla. Wentylator kolumnowy 50 W, sterowany pilotem dostaniemy za jedyne 179 zł. Klimatyzator mobilny będzie kosztował 1199 zł, a miniklimator stołowy 8W - jedynie 99 zł. Urządzenia te będą dostępne wyłącznie online.

Tagi: Lidl