Goniec.pl > Wiadomości > Nie żyje Mariusz Mazierski. Miał 42 lata
Maria Hędrzak
Maria Hędrzak 29.12.2021 20:28

Nie żyje Mariusz Mazierski. Miał 42 lata

świeca
Pixabay / Kayla Aguiar

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Radomiu przekazało bardzo przykre wieści. Nie żyje Mariusz Mazierski - emerytowany strażak, ratownik medyczny oraz ceniony szkoleniowiec z zakresu pierwszej pomocy. Miał jedynie 42 lata.

Media społecznościowe obiegają właśnie tragiczne informacje o śmierci Mariusza Mazierskiego. Przekazali je koledzy zmarłego z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Środowisko jest załamane stratą.

Nie żyje Mariusz Mazierski

- Mariusz był emerytowanym Strażakiem, Ratownikiem Medycznym i bardzo dobrym szkoleniowcem z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Od kilku lat współpracował nie tylko z naszym stowarzyszeniem, ale też wieloma innymi podmiotami związanymi z Ratownictwem. Szkolił rewelacyjnie! Potrafił do każdego dotrzeć w prosty sposób i bez problemu przekazać wiedzę - przekazano, dołączając do wpisu dwa czarno-białe zdjęcia.

Jak przekazano, Mazierski zmarł wczoraj, 28 grudnia. Miał 42 lata. Jego przyjaciele nie poinformowali o przyczynie śmierci ratownika.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Poruszające pożegnanie

Pod wpisem przedstawicieli WOPR-u bardzo szybko pojawiło się wiele komentarzy z wyrazami współczucia dla rodziny i znajomych Mazierskiego. Głos zabrali również ci, którzy prywatnie znali go oraz szczerze cenili.

"Maniek, do zobaczenia po drugiej stronie. Jeszcze poszalejemy. Kondolencje dla rodziny. Tak mi przykro"; "Miałem przyjemność brać udział w szkoleniu, które prowadził pan Mariusz, naprawdę wiedzę miał ogromną i dużo wyniosłem z tego szkolenia"; "Nie wierzę, ale wiem, że Tym swoim uśmiechem dasz radość tym dzieciaczkom tam, Tak jak to robiłeś Tu. Spoczywaj w pokoju" - czytamy.

WOPR przekazało również informacje na temat pogrzebu Mariusza Mazierskiego. Uroczystość odbędzie się 4 stycznia 2022 roku o godzinie 11:00 w kościele p.w. św. Stefana, a ciało zostanie złożone na cmentarzu komunalnym przy ulicy Witosa w Radomiu.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Tagi: