Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Mazowieckie: Runął dach hali sportowej
Zuzanna Ptaszyńska
Zuzanna Ptaszyńska 17.12.2022 09:22

Mazowieckie: Runął dach hali sportowej

vpwoxr56hab3xnq2rotukunnxv23e1at
JRG Błonie/Facebook

W piątek 16 grudnia w Kaputach (woj. mazowieckie) pod ciężarem śniegu runął dach hali sportowej. Ewakuowano dwie osoby, nikt nie doznał obrażeń.

Runął dach hali

Obiekt, który został otwarty miesiąc temu, znajduje się w Kaputach niedaleko Ożarowa Mazowieckiego, przy ul. Sochaczewskiej. Na miejsce oddelegowano zastępy z JRG Błonie oraz OSP Ożarów Mazowiecki i Stare Babice, oraz wyspecjalizowane jednostki z Warszawy: Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Medycznego z JRG 8 i Specjalistyczną Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą z JRG 15. Był też obecny Na miejscu obecny był Komendant Powiatowy PSP.

Strażacy po przyjeździe na miejsce ewakuowali ze środka dwie osoby, które nie odniosły obrażeń. W związku z tym podjęto decyzję o zawróceniu dojeżdżających ze stolicy zastępów.

- Po dojeździe pierwszych zastępów rozpoznano częściowo zapadniętą halę pneumatyczną. Ewakuowano dwie osoby, które nie doznały obrażeń - przekazali przedstawiciele Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Błoniu. Akcja ratunkowa na miejscu zdarzenia zakończyła się przed 17:00.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi: Mazowieckie