Goniec.pl
kobieta musiała zamieszkać

YouTube Kirsten Dirksen screen z materiału „California DIY, shipping container tiny home and a cargo trailer bedroom”

Matka musiała zamieszkać z córką w starym kontenerze. W środku luksusy

14 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Z powodu braku środków kobieta przeprowadziła się wraz z córką do kontenera. Wiele osób przypuszczało, że żyje skrajnych warunkach. Po tym, jak kamera zajrzała do środka jej mieszkania, wszyscy zaniemówili. Okazało się, że Lulu z niesamowitą kreatywnością urządziła wnętrze zielonego kontenera. Nagranie mówi wszystko.

Mieszkanie tej kobiety znacznie wyróżnia się na tle pozostałych. Lulu żyje w Kalifornii wraz ze swoją córką. Życie nie rozpieszczało młodej matki i nie było jej stać na wygodny apartament W pewnym momencie życia postanowiła zamieszkać w zielonym kontenerze.

Kobieta została bohaterką materiału „California DIY, shipping container tiny home and a cargo trailer bedroom”, który opublikowano na platformie YouTube na koncie Kirsten Dirksen. Vlogerka pokazuje widzom niestandardowe mieszkania, w jakich żyją ludzie.

Ta kobieta mieszka z córką w kontenerze

Lulu to wyjątkowa kobieta. Została matką w młodym wieku, gdy jeszcze nie miała pewnej pozycji zawodowej. Trudno mówić o jakiejkolwiek pozycji, ponieważ wówczas jedynie studiowała. Niestety zaczęło jej brakować pieniędzy na życie w normalnym domu i ostatecznie musiała się wyprowadzić.

Studentka nie miała środków, by wynająć sobie inne mieszkanie. Mogła liczyć jedynie na to, co zaoferują jej urzędnicy. Młoda matka jednak chciała przede wszystkim utrzymywać kontakt ze swoją córką. Przyjęła więc cokolwiek.

[EMBED-243]

Urzędnicy zaproponowali Lulu przeniesienie się do kontenera. Młoda matka zgodziła się i niepozorna bryła z blachy stała się jej nowym domem. Dla wielu osób może wydawać się to skrajna sytuacja, jednak Amerykanka się nie załamała.

Vlogerka pokazała, w jakich warunkach mieszka kobieta

W materiale „California DIY, shipping container tiny home and a cargo trailer bedroom” widzowie mogli zobaczyć, w jakich warunkach żyje kobieta. Okazało się, że po otwarciu drzwi do kontenera ukazuje się niesamowite wnętrze.

Lulu popisała się swoją kreatywnością i zaradnością. Amerykanka po wprowadzeniu się do nowego domu zaraz postanowiła go wyremontować. Skupiła się na tym, by jak najlepiej wykorzystać jego wnętrze.

Choć młoda mama nie miała wielkiej powierzchni do wykorzystania, to zrobiła z nią coś cudownego. Urządziła przytulną i ciepłą sypialnię. Zmieściła nawet regał na książki. Wewnątrz niepozorny kontener wygląda jak normalne stylowe mieszkanie.

W rozmowie z vlogerką Lulu przyznała, że brak pieniędzy czasem budzi kreatywność. Młoda mama jest zadowolona ze swojej pracy, ale w przyszłości najprawdopodobniej będzie chciała przeprowadzić się z córką do większego domu. Zobaczcie w nagraniu poniżej, jak wygląda jej mieszkanie.

[EMBED-790]

  • Zenek Martyniuk w żałobie. Stracił teściową

  • Ministerstwo zdrowia potwierdziło pierwszy przywilej dla zaszczepionych

  • Widz obraził dziennikarzy TVP Info

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >