Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Małopolskie: W sadzie odkryto ciało 52-letniej kobiety. Osierociła dziewięcioro dzieci
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 29.10.2022 08:13

Małopolskie: W sadzie odkryto ciało 52-letniej kobiety. Osierociła dziewięcioro dzieci

Policja bada sprawę znalezienia zwłok trzech mężczyzn na terenie powiatu stargardzkiego.
Flickr/Piotr Drabik

Trwa ustalanie okoliczności śmierci 52-letniej mieszkanki Mokrej Wsi w gminie Podegrodzie w Małopolsce. Ciało kobiety zostało znalezione w sadzie. Osierociła dziewięcioro dzieci.

Znaleziono ciało 52-letniej kobiety

W Mokrej Wsi w gminie Podegrodzie doszło do makabrycznego odkrycia. Okoliczni mieszkańcy natknęli się na ciało 52-letniej kobiety. Zwłoki znajdowały się w sadzie na prywatnej posesji.

Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawiła się policja. Funkcjonariusze pracowali pod nadzorem prokuratora. Wysłano tam również straż pożarną, która miała za zadanie oświetlić teren, używając specjalnego sprzętu i pojazdów.

Sprawą tajemniczej śmierci kobiety zajęła się Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu. Śledczy badają sprawę pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci. W najbliższym czasie będą znane również wyniki sekcji zwłok, która została przeprowadzona w Collegium Medicum w Krakowie.

- Ustalamy, jakie były okoliczności, przesłuchujemy świadków i wtedy będziemy mogli formułować dalsze wnioski. Na tę chwilę nie ma żadnych zarzutów jeżeli chodzi o zabójstwo, nie mam żadnych przesłanek, żeby jakieś osoby trzecie bezpośrednio mogły wpływać na śmierć tej kobiety. Zobaczymy, jaki będzie wynik sekcji - powiedział prokurator Jarosław Łukacz, szef Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu w rozmowie z "Gazetą Krakowską".

Pogrzeb kobiety odbył się 28 października. 52-latka osierociła dziewięcioro dzieci. Jej mąż zginął tragicznie podczas prac polowych. Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Żródło: Gazeta Krakowska

Tagi: Nie żyje