Goniec.pl > Życie > Lidl organizuje konkurs dla płacących kartą
Irmina Jach
Irmina Jach 06.05.2021 15:07

Lidl organizuje konkurs dla płacących kartą

logo tekst
goniec.pl

Lidl i Visa mają nadzieję, że atrakcyjna promocja zachęci klientów do korzystania z płatności bezgotówkowych. Jeśli regulujesz rachunek za zakupy za pomocą karty, telefonu, zegarka lub płatności internetowych, masz szansę na wygranie vouchera.

Lidl zorganizował promocję dla klientów

Hasło akcji brzmi: „nie musisz być Olimpijczykiem, żeby wygrywać”. Vouchery, które stanowią główną nagrodę w konkursie, będzie można przeznaczyć wyłącznie na zakupy w Lidlu. Kwota 100 zł z pewnością pozwoli na zapełnienie koszyka wieloma artykułami.

Wzięcie udziału w akcji jest niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę internetową Visy, by dokonać rejestracji swojej karty płatniczej. Szczegółowe informacje na ten temat zostały ujęte w oficjalnym komunikacie prasowym opublikowanym przez organizatorów.

- Po pomyślnym zakończeniu rejestracji, każda płatność Visa to szansa na wygraną, a płatności dokonane w sklepach Lidl Polska liczą się podwójnie.  Akcja obejmuje płatności Visa w sklepach internetowych oraz transakcje zbliżeniowe i potwierdzane kodem PIN dokonywane kartą Visa lub za pomocą urządzeń z funkcją płatności, w których użytkownik ma zarejestrowaną kartę Visa, takich jak smartfon bądź smartwatch - napisano.

Lidl postanowił przyłączyć się do akcji, oferując własną pulę nagród. Loteria potrwa do 1 czerwca bieżącego roku. To niejedyna atrakcyjna okazja, którą dyskonty oferują swoim klientom. Niedawno sieć uruchomiła swój pierwszy outlet, idąc w ślady Biedronki, która zdecydowała się na ten ruch nieco wcześniej.

Obecnie projekt jest w fazie testowej. Nowa placówka pojawiła się w Opolu przy ulicy Ozimskiej 184. Outlet Lidl wytropili dziennikarze Business Insider Polska, którzy otrzymali oficjalne potwierdzenie jego otworzenia od Aleksandry Robaszkiewicz, head of communications w Lidl Polska.

- W połowie marca otworzyliśmy w Opolu sklep typu outlet. Jest to rozwiązanie testowe i jednocześnie pierwszy obiekt tego typu. Wszystkie artykuły są w pełni wartościowe, stanowią końcówki serii. Obejmują je takie same zasady kupna i zwrotu jak w przypadku naszych regularnych sklepów - mówiła Aleksandra Robaszkiewicz.

W outlecie nie znajdziemy produktów spożywczych. Sklep oferuje odzież damską, męską i dziecięcą, sprzęty RTV i AGD, obuwie, akcesoria do domu i ogrodu, dekoracje czy meble. Wszystko oferowane jest ze zniżką, która w niektórych przypadkach sięga 80 procent.

Póki co zarząd dyskontu nie zdradził, czy jest zadowolony z wyników, jakie osiąga niestandardowa placówka. Można się domyślać, że to właśnie od zainteresowania będą zależały dalsze losy outletów oferujących towary w znacznie niższych cenach.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Tagi: