Goniec.pl > Życie > Kultowa promocja powraca. Można zgarnąć duże pieniądze za darmo
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 18.06.2023 16:42

Kultowa promocja powraca. Można zgarnąć duże pieniądze za darmo

pieniądze
pixabay

Tego nikt się nie spodziewał. Do Polski powróciła kultowa oferta popularnej marki, w której do wygrania są duże pieniądze. Zupełnie za darmo można zgarnąć nawet do stu złotych. Jakie są zasady promocji?

Powróciła legendarna promocja. Do wygrania duże pieniądze

Pamiętacie legendarną promocję, w której w paczkach chipsów można było znaleźć prawdziwe banknoty? Okazuje się, że powróciła do Polski. Otwierając paczkę chipsów popularnej firmy Lay's można natknąć się na niespodziankę w postaci pieniędzy. 

Image_20230618_150336_990.jpeg
Goniec.pl

Do wygrania są spore sumy. Promocja rozpoczęła się już 1 czerwca i potrwa aż do 12 listopada 2023 roku. Jakie są szanse na wygraną? Poznajcie reguły kultowej oferty Lay's.

Polka zaginęła w Grecji. Ojciec 27-latki przekazał nowe informacje

Lays rozdaje pieniądze za darmo

Wiele osób z pewnością pamięta akcję promocyjną popularnej marki chipsów Lay's, w której można było wylosować w paczce banknoty o różnych nominałach. Klienci masowo kupowali wówczas przekąski w poszukiwaniu pieniędzy. 

Teraz kultowa oferta powraca do sklepów. Podczas zakupów należy wybierać opakowania oznaczone specjalnym banerem. Nagrody podzielono na cztery poziomy. W pierwszym z nich można wylosować banknot o nominale 100 złotych (2000 sztuk), w drugim banknot o nominale 50 zł (3000 sztuk), w trzecim banknot o nominale 20 zł (20000 sztuk), w czwartym natomiast banknot o nominale 10 zł (75000 sztuk). 

Firma Lays powraca do korzeni

Firma Lays jest zdecydowanie bezkonkurencyjna jeżeli chodzi o produkcję chipsów. Nawet przy obecnej podwyżce cen mogą liczyć na ogromne zainteresowanie konsumentów. Mimo wszystko producent postanowił wznowić legendarną promocję i jeszcze bardziej zachęcić klientów do zakupu przekąsek. 

Warto cofnąć się więc do dzieciństwa i spróbować swojego szczęścia. Życzymy udanej zabawy i dużej gotówki w wybranych paczkach chipsów.

Tagi: pieniądze