Goniec.pl
Ślub zakończył się skandalem

youtube.com HMetro Zimpapers

Już mieli składać ślubną przysięgę, kiedy nagle pojawiła się kobieta. Żądała jednego

26 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Ślub tej pary młodej z Zimbabwe wywołał ogromne poruszenie. W czasie składania przysięgi małżeńskiej na sali pojawiła się była żona 25-letniego pana młodego. Kobieta przerwała uroczystość głośno domagając się zaległych alimentów od mężczyzny.

Ezekiel Rufaro Chivas nie spodziewał się, że jego kolejna ceremonia ślubna przebiegnie w atmosferze skandalu. Uroczyste składanie przysięgi małżeńskiej zostało przerwane przez byłą żonę mężczyzny. Okazało się, że 25-latek unika płacenia alimentów na rzecz swojego 2-letniego dziecka.

Była żona pana młodego przerwała jego kolejny ślub

Uroczystość ślubna Ezekiela Rufaro Chivasa i jego narzeczonej odbywała się w rodzinnym domu panny młodej na przedmieściach Harare w Zimbabwe. W czasie składania uroczystej przysięgi przed lokalnym biskupem Jerdanem Paradise, do budynku wtargnęła była żona 25-letniego Chivasa.

Jacqueline Mbangami głośno domagała się od byłego męża zapłaty zaległych alimentów na rzecz ich 2-letniego dziecka. Celebrujący uroczystość biskup przerwał ślub i poprosił DJ'a o puszczenie muzyki, by odciągnąć uwagę gości od afery przy ołtarzu.

W tym czasie zaskoczony duchowny próbował załagodzić spór między byłymi partnerami. Z przerażeniem aferę przy ołtarzu obserwowała także panna młoda, która sama spodziewa się dziecka.

[EMBED-245]

Niestety, starania lokalnego biskupa nie przyniosły skutków, a do rozmowy ze wściekłą kobietą włączyli się w końcu bliscy mężczyzny. W końcu zwaśnione rodziny udały się na negocjacje, które trwały przez kolejne pół godziny. 

Po tym czasie Ezekiel Rufaro Chivas wrócił przed ołtarz i wspólnie z narzeczoną dokończył składanie przysięgi małżeńskiej. Historia afery na ślubie w Zimbabwe została opisana m.in. na łamach The Sun, a po uroczystości brat pana młodego skomentował wydarzenia na ślubie 25-latka.

- Prawie musieliśmy zmienić datę ślubu, a przez jego nierozwiązane problemy musieliśmy świecić oczami - gorączkował się Jonah Chivas.

Brat pana młodego przyznał, że zdarzenie to najbardziej przeżyła ich mama. Kobieta już przez ostatnie kilka miesięcy nie czuła się najlepiej, a stres związany z wydarzeniami na ślubie syna nie miał korzystnego wpływu na jej stan zdrowia.

Nagranie z uroczystości pojawiło się również w sieci i szybko stało się hitem sieci. Na platformie YouTube opublikowało je m.in. konto „HMetro Zimpapers”.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Od dziś wchodzą w życie nowe obostrzenia

  • Policja chciała wejść do kościoła, duchowny ich przegonił. Awantura pod polskim kościołem za granicą

  • Lubuskie: karambol trzech pojazdów, nie żyje jedna osoba

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >