Goniec.pl
Zakończyły się poszukiwania 26-latki, policja potwierdziła: znaleziono jej ciało

KMP Gorzów Wlkp.

Finał poszukiwań 26-letniej Magdaleny. Jej ciało znaleziono niedaleko domu

3 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Nikt nie chce usłyszeć od policji informacji, że poszukiwania zostają zakończone ze względu na znalezienie ciała. Niestety, rodzina 26-letniej Magdaleny została postawiona w tej sytuacji. Gorzowscy policjanci potwierdzili, że dziewczyna nie żyje. Znaleziono jej ciało. Zwłoki znajdowały się niedaleko domu zaginionej.

Tragiczny finał poszukiwań 26-letniej Magdaleny. Dziewczyna wiodła spokojne życie w podgorzowskiej wsi Osiedle Poznańskie, gdy nagle zniknęła.

Donald Tusk uderzył w rząd i Daniela Obajtka, chodzi o "sukces" fuzji z Lotosem

Donald Tusk uderzył w rząd i Daniela Obajtka. "To jest skandal stulecia"

CZYTAJ DALEJ

W środę gorzowska policja przekazała najgorsze z możliwych wiadomości. Żaden ratownik, funkcjonariusz, ani bliscy poszukiwanej osoby nie chcą usłyszeć tych słów. Znaleziono ciało.

Koniec poszukiwań 26-letniej Magdy

Środa to dzień, gdy zgasła nadzieja na to, że Magdalena wróci do domu. Policja w Gorzowie Wielkopolskim potwierdziła, że 26-latka nie żyje.

- Informujemy, że poszukiwania 26-latki zostały zakończone. Niedaleko miejsca zamieszkania policjanci odnaleźli jej ciało - czytamy w poście zamieszczonym przez KMP w Gorzowie Wlkp.

Jest jeszcze zbyt wcześnie, by mówić jak doszło do tego, że 26-latka zginęła tak blisko własnego domu. Śledczy mają jednak już wstępne wnioski, jednak stawiają one jeszcze więcej znaków zapytania.

Ktoś przyczynił się do śmierci Magdaleny? Policja zabrała głos

Alarm wszczęty po zaginięciu 26-latki nie przełożył się na sukces akcji poszukiwawczej. Mimo zaangażowania imponujących sił i środków, wydawało się, że Magdalena zapadła się pod ziemię.

Potwierdza się powiedzenie, że najciemniej jest pod latarnią. 26-latka odeszła z tego świata w sąsiedztwie własnego domu. Czy próbowała do niego wrócić? To wyjaśniają śledczy.

TVP

Dziennikarka TVP skazana przez sąd na pięć lat pozbawienia wolności. Białoruski sędzia nie miał litości

CZYTAJ DALEJ

Wszystko wskazuje, że nikt nie przyczynił się do śmierci młodej kobiety. - Wstępnie wykluczono, by zdarzenie miało charakter kryminalny - wyjaśnił  kom. Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.

Zabezpieczenie śladów wokół ciała 26-latki było kluczowe

Jest wiele pytań, które pojawiły się wraz z ujawnieniem ciała poszukiwanej Magdaleny. Jednym z nich jest przyczyna zgonu 26-letniej, zdrowej kobiety, która miała przed sobą całe życie.

- Na miejscu pracują policjanci wraz z prokuratorem, by wyjaśnić wszystkie okoliczności - podkreślił kom. Jaroszewicz. To właśnie w rękach techników spoczywa teraz największa odpowiedzialność.

Jeden pozornie nic nieznaczący szczegół w okolicy znalezienia zwłok, drobinka obecna w ciele, lub substancja w krwi 26-latki może okazać się kluczową wiadomością dla zrozpaczonej rodziny.

poszukiwani przestępcy

Policja apeluje do Polaków. Pokazała wizerunki groźnych przestępców, potrzebna jest pomoc

Prezentujemy galerię przestępców poszukiwanych przez polską policję za ciężkie wykroczenia wraz z ich rysopisem. Wśród zarzucanych przestępstw znajdują się m.in. zabójstwa, rozboje, pobicia i udział w grupach przestępczych. /Fot. Policja

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Wielkopolska: Pożar zboża i lasu widoczny był w kosmosie. Astronautka wstawiła zdjęcie

  • Rodzina zgwałconej w Niemczech 25-letniej Polki szuka sprawców na własną rękę

  • W bestialski sposób zamordował księdza na plebani. Motyw zbrodni jest przerażający

Źródło: goniec.pl

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Jacek Jaworek nie jest jedyny, policja opublikowała komunikat

Wiadomości

Jacek Jaworek nie jest jedyny, ważny komunikat policji i trzy nazwiska, które powinieneś znać. "Możesz pomóc ich namierzyć"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Skandaliczne kazanie na mszy dla dzieci w Lublinie. Ksiądz mówił o samobójstwach i medalikach, które "parzą szatana"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Nocna tragedia na DK11. Osobówka zmiażdżona przez ciężarówkę. Nie żyją dwie osoby

Czytaj więcej >

Wiadomości

Stany Zjednoczone zareagowały na oskarżenia ws. Nord Stream. "To rosyjska dezinformacja"

Czytaj więcej >
Facebook/Ratownictwo Medyczne Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego

Wiadomości

Kujawsko-pomorskie: Wjechał prosto pod pociąg, w samochodzie nie był sam. Z pojazdu niewiele zostało

Czytaj więcej >
dolnoslaska.policja.gov.pl

Wiadomości

Poszli na grzyby do lasu. Musiała interweniować policja, ważny apel do Polaków

Czytaj więcej >