Goniec.pl

materiały policyjne

Tragiczna noc na Lubelszczyźnie. Doszło do czołowego zderzenia, nie żyją 2 osoby, 7 trafiło do szpitali

17 Lipca 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Pod osłoną nocy życie straciła 40-latka i podróżujący z nią 17-letni chłopak. Do szpitala zostało przewiezionych siedem rannych osób. Policja pokazała, w jakim stanie były pojazdy biorące udział w wypadku w miejscowości Pobołowice Kolonia.

W nocy z soboty na niedzielę w powiecie chełmskim na Lubelszczyźnie doszło do tragicznego wypadku. Policja, straż pożarna i pogotowie pod osłoną walczyło o życie blisko dziesięciu osób.

Dwóch uczestników wypadku nie udało się uratować. Za kierownicą audi siedział 21-latek. Wszystko wskazuje, że to on z nieznanych przyczyn zjechał ze swojego pasa ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą kią.

Dwie osoby nie żyją, siedem trafiło do szpitala

Działania przy nocnym wypadku na drodze wojewódzkiej nr 844 w Pobołowicach-Kolonii nie należały do łatwych. Służby postawione zostały przed zadaniem opatrzenia dziewięciu osób.

Dwoje pasażerów audi zginęło na miejscu. 40-letnia pasażerka audi zginęła na miejscu. Jadący wraz z nią 17-latek również odniósł śmiertelne obrażenia.

Wypadek na Lubelszczyźnie, nie żyją dwie osoby
Wypadek na Lubelszczyźnie, nie żyją dwie osoby

Kierujący audi i samochodu marki kia również zostali ranni. Trafili do szpitala, ale nie podano wiadomości, czy obrażenia zagrażają jego życiu. Obecni na miejscu zdarzenia ratownicy stwierdzili, że również pięcioro pozostałych uczestników musi trafić pod opiekę lekarzy.

Prosta droga do tragedii

Wypadek miał miejsce w nocy około godziny 22:30. Policja wskazuje, że do zdarzenia doszło na odcinku drogi, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Wypadek na Lubelszczyźnie, nie żyją dwie osoby
Wypadek na Lubelszczyźnie, nie żyją dwie osoby

Skala zniszczeń obu pojazdów wskazuje, że samochody przekroczyły tę prędkość. Policjanci sprawdzili również drugi najpopularniejszy aspekt, który skutkuje tragicznymi zdarzeniami na drodze.

Poszkodowani kierowcy zbadani zostali alkomatem. - Kierowcy obu aut byli trzeźwi - podała komisarz Anna Kamola z Lubelskiej Policji. W szpitalu nadal pozostają dwie osoby, reszta po badaniach została zwolniona do domu.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Jarosław Kaczyński zareagował na konflikt z KE. Prezes się nie hamował. "Koniec tego dobrego"

  • Kolejny kurek do zakręcenia. KE zaapeluje do Wspólnoty, na horyzoncie kolejny kryzys

  • Ksiądz z TVP wysyłał obsceniczne wiadomości. Stacja wydała oświadczenie

Źródło: goniec.pl, policja

Tagi:

Podobne artykuły

Polska

Majątek abp. Głódzia powala. Ukarany przez Watykan duchowny żyje w pałacu
Czytaj więcej >

Polska

Z trumny w zakładzie pogrzebowym nagle rozległ się kaszel. Niebywałe, co się stało
Czytaj więcej >

Polska

Śląskie: Tragedia na drodze, w osobówkę uderzył tir. 34-latka nie udało się uratować
Czytaj więcej >

Polska

Zuchwała kradzież po niedzielnej mszy. Złodziej nie miał żadnych skrupułów
Czytaj więcej >

Polska

Dusił własne dziecko, matka się przyglądała. Nowe, wstrząsające fakty w sprawie
Czytaj więcej >

Polska

Donald Tusk przeszedł na wcześniejszą emeryturę. W PiS zawrzało
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]