Goniec.pl
Ciało mężczyzny znalezione na plaży, zabójca w rękach policji

(zdj. ilustracyjne) MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Ciało mężczyzny znalezione na plaży nieopodal Stargardu. Policja ujęła już prawdopodobnego zabójcę

26 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Zwłoki mężczyzny znalezione zostały nad ranem nad jeziorem marianowskim niedaleko Stargardu. Sprawca nie cieszył się wolnością zbyt długo, gdyż bardzo szybko policjanci zakuli go w kajdanki. Wyciekły nieoficjalne ustalenia przyczyn tragedii oraz tego, w jaki sposób zginął młody mężczyzna.

Nie żyje mężczyzna, jego ciało znaleziono nad jeziorem w Marianowie w powiecie stargardzkim. Zabójcą okazał się najprawdopodobniej znajomy, z którym rozmawiał sekundy przed śmiercią.

piątek marcin k

Jest akt oskarżenia ws. śmierci Marcina K. Policjant miał go skopać i zostawić w lesie

CZYTAJ DALEJ

- Sprawca został zatrzymany - podała Alicja Macugowska-Kyszka, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie upoważniona do komentowania sprawy.

Więcej informacji na temat mrożących krew w żyłach wydarzeń podanych zostanie dopiero w poniedziałek. Niemniej już dotychczasowe ustalenia: te oficjalne i te niepotwierdzane przez służby, rzucają na więcej światła.

Ciało nad jeziorem: pierwsze nieoficjalne wiadomości

Sprawca zabójstwa mężczyzny jest już w rękach policjantów. Pewne jest, że ofiara zginęła na plaży nad jeziorem w Marianowie. - Na miejscu trwają czynności z udziałem prokuratora - powiedziała prok. Macugowska-Kyszka.

Lokalne media dotarły do informacji, które nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone przez śledczych. Pierwsza z nich dotyczy wieku ofiary i sprawcy zabójstwa. Oboje mieli mieć zaledwie "około dwadzieścia lat".

Szczecin: ciało mężczyzny z ranami kłutymi znalezione w parku

W szczecińskim parku znaleziono zwłoki z ranami kłutymi. Nieoficjalnie: to było zabójstwo

CZYTAJ DALEJ

Druga wiadomość, jaką dostarczył "Głos Szczeciński" dotyczy motywu zabójstwa nad jeziorem. Okazuje się, że powodem śmierci mężczyzny była miłość, a właściwie zawód miłosny.

Mężczyzna zginął przez dziewczynę?

Ofiara zginęła na plaży nad ranem, a na ciele denata ujawniono rany kłute. To efekt zadanych nożem ciosów. Agresor wyciągnął broń po tym, jak między nim a mężczyzną wybuchła kłótnia.

Jej przedmiotem miała być dziewczyna. Nie jest jednak wiadome, która ze stron była cierpiącym miłosny zawód amantem. Po zabójstwie sprawca miał uciec z miejsca zdarzenia.

Nadleśnictwo Koło znalazło w lesie pojemniki z nieznaną substancją, pilna akcja służb

Porażające odkrycie w lesie, wezwano specjalistyczną jednostkę chemiczną. "Pojemniki wyglądają, jakby były odkopane i dopiero przetransportowane"

Leśniczy z Wielkopolski patrolował teren, gdy zauważył, że na łące ukrytej wśród drzew ktoś porzucił pojemnik z nieznaną substancją. Szybko okazało się, że "prezentów" jest więcej. - W wizualnej ocenie leśniczego, który dziś rano odkrył zdarzenie, jest to substancja niebezpieczna - przekazało Nadleśnictwo Koło. Natychmiast wezwano specjalistyczną jednostkę chemiczną. fot. Nadleśnictwo Koło

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • RCB ostrzega, wszystko przez upały. "Kilka minut wystarczy"

  • Mariusz Błaszczak miał pochwalić się nowym zakupem dla wojska. Wyszła kryptoreklama Disney+

  • Sinice straszą urlopowiczów. Pierwsze miejsca z zakazem kąpieli od sanepidu już są [MAPA]

Źródło: pap

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Gigantyczne podwyżki cen popularnego produktu. Polacy przecierają oczy ze zdumienia

Czytaj więcej >
Wiadomości

Wiadomości

"Wiadomości" TVP znów zaatakowały Donalda Tuska. Tym razem w kontekście zatrucia Odry

Czytaj więcej >

Wiadomości

Pilny apel Donalda Tuska do najważniejszych polityków PiS. "Patrzymy, jak Odra umiera"

Czytaj więcej >
IMAGO/Winfried Mausolf/Imago Stock and People/East News

Wiadomości

Przerażające doniesienia ws. katastrofy ekologicznej. Dzieci miały kąpać się w wodzie mimo skażenia

Czytaj więcej >

Wiadomości

Katastrofa ekologiczna na Odrze. Niebywałe, co wyłowiono ze skażonej rzeki. Polacy nie kryją zdziwienia

Czytaj więcej >
Eksperci przestrzegają przed możliwymi przerwami w dostawie prądu zimą.

Wiadomości

Zimą w polskich domach zabraknie prądu? "Sytuacja bilansowa może być trudna"

Czytaj więcej >