Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Warszawa > Cała Warszawa bada wzrok za 5zł w KODANO Optyk!
Redakcja Redakcja
Redakcja Redakcja 19.04.2022 13:52

Cała Warszawa bada wzrok za 5zł w KODANO Optyk!

KODANO Optyk
Materiał partnera, KODANO Optyk

Już od 19.04, na życzenie klientów, powraca wyjątkowa akcja, podczas której można zbadać swój wzrok za jedyne 5zł! Nie zwlekaj i już dziś umów się na wizytę w KODANO Optyk.

Zbadaj swój wzrok na wiosnę!

Smartfon, monitor, telewizor, ostre słońce, suche powietrze – to tylko kilka z wielu codziennych rzeczy negatywnie wpływających na nasze oczy, a o których po prostu nie myślimy, lub po prostu nie zauważamy ich szkodliwego wpływu. Wielu z nas boryka się z problemami ze wzrokiem bądź chorobami oczu, które zaniedbywane mogą się znacząco pogłębiać. Regularne badania wzroku mogą uchronić nas przed nieprzyjemnymi konsekwencjami zaniedbań i cieszyć się dobrym widzeniem przez wiele lat.

Wizyta u specjalisty jest niestety droga lub czasochłonna, dlatego rozwiązaniem może być salon KODANO Optyk, gdzie za jedyne 5 zł można zbadać swój wzrok! Wszyscy chętni, którzy po wcześniejszym umówieniu, zgłoszą się do wybranego salonu KODANO Optyk będą mieli wyjątkową okazję – bez warunku zakupu okularów – skontrolować swój wzrok i dobrać ewentualną metodę korekcji. Badanie jest całkowicie bezinwazyjne i poprzedzone wywiadem z pacjentem, a po zakończonej wizycie, wydawana jest recepta wraz informacją o dalszych zaleceniach.

Dodatkowo w salonach KODANO Optyk można teraz skorzystać z 50% rabatu na zakup pełnych okularów korekcyjnych!

Zapraszamy!

Salony KODANO Optyk w Warszawie znajdziesz w następujących lokalizacjach:

  • KODANO Optyk, Warsaw Hub, rondo Daszyńskiego 2 (poziom -1), tel. 511 125 937

  • KODANO Optyk, CH Atrium Targówek ul. Głębocka, tel. 511 124 473

  • KODANO Optyk, GH Bemowo ul. Pow­stań­ców Ślą­skich 126, tel. 533 726 010

  • KODANO Optyk, CH Westfield Arkadia al. Jana Pawła II, tel. 511 125 240

  • KODANO Optyk, Centrum Ursynów ul. Puławska, tel. 511 124 581

  • KODANO Optyk, Galeria Północna ul. Światowida, tel. 530 858 989

  • KODANO Optyk, Sadyba Best Mall ul. Powsińska 31, tel. 535 158 627

  • KODANO Optyk, Centrum Janki, ul. Mszczonowska, Janki k/W-wy, tel. 533 724 616

W salonach KODANO Optyk można znaleźć okulary znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Dolce&Gabbana, Moretti, Loretto i wiele innych. Doradcy klienta pomogą dobrać okulary do każdego kształtu twarzy, każdego typu urody oraz każdego gustu.

Salony KODANO Optyk

Salony KODANO Optyk należą do grupy KODANO – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa KODANO w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści. Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania.

Oprócz Warszawy, salony KODANO Optyk znajdują się w miastach takich jak: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Rzeszów, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Wrocław i Zielona Góra.

Tagi: KODANO Optyk