Goniec.pl
Policja poszukuje seniorki

Archiwum policyjne

Bydgoszcz: Policja poszukuje kobiety z nagrania. Zapłaciła w aptece cudzą kartą

20 Maja 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Bydgoska policja pilnie poszukuje kobiety z nagrania. Seniorka zapłaciła w aptece kartą płatniczą należącą do innej osoby. W sieci opublikowano zdjęcia i nagranie z jej wizerunkiem. Wszyscy, którzy znają tożsamość staruszki, powinni skontaktować się z tamtejszym komisariatem.

Do zdarzenia doszło we wtorek 16 marca około godziny 12:30 w Bydgoszczy. Policjanci dopiero teraz postanowili podzielić się z internautami nagraniem, na którym widoczny jest wizerunek seniorki. Starsza pani prawdopodobnie dopuściła się kradzieży karty bankomatowej, którą później uregulowała należność za zakupy w aptece.

Policja poszukuje seniorki

Niedługo po kradzieży portfela kobieta dokonała nieautoryzowanej płatności zbliżeniowej skradzioną kartą w aptece przy ulicy Kruszwickiej 1 w Bydgoszczy. Zapewne nie spodziewała się tego, że kamery monitoringu uwiecznią jej wizerunek.

Funkcjonariusze opublikowali nagranie ze złodziejką w sieci w celu jej szybszego zidentyfikowania. Mają nadzieję, że osoby, które rozpoznają starszą panią, skontaktują się z posterunkiem policji. Wówczas kobieta będzie mogła odpowiedzieć za swoje czyny.

Policjanci podzielili się z internautami także rysopisem poszukiwanej seniorki. Starsza pani miała krótkie, siwe włosy. Była ubrana w bluzę typu polar koloru ciemnego z czerwonymi wstawkami i czerwonym kapturem oraz w ciemne spodnie.

Mundurowi zbierają wszystkie informacje, które mogłyby przyczynić się do identyfikacji kobiety. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na jej temat proszone są o przekazanie ich osobiście w komisariacie policji przy ulicy Broniewskiego 12 w Bydgoszczy lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 13 63.

Nagranie, na którym zarejestrowano wizerunek poszukiwanej kobiety, zostało opublikowane przed bydgoskich policjantów w serwisie YouTube. Materiał trwa ponad dwie minuty. Można zobaczyć na nim cały proces transakcji, której dokonała seniorka.

Dziś informowaliśmy także o poszukiwaniach zaginionej 14-letniej Weroniki Kasprowicz z Gdańska. Dziewczynka odpuściła dom w środę 19 marca i od tej pory nie skontaktowała się z bliskimi. Istnieje podejrzenie, że może przebywać w towarzystwie dużo starszego mężczyzny, którego poznała w sieci.

Zgodnie z wiadomościami przekazanymi przez służby mundurowe 14-letnia dziewczyna w dniu zaginięcia ubrana była w granatowe spodnie dżinsowe. Nosiła też czarne buty sportowe oraz czarną bluzę. Wyszła z czarnym plecakiem. Mierzy 160 centymetrów. Ma długie i czarne włosy opadające poniżej ramion i oczy koloru niebieskiego.

Funkcjonariusze apelują, by każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca pobytu 14-letniej Weroniki Kasprowicz, skontaktował się z policjantami z komisariatu przy ulicy Długiej Grobla 4 w Gdańsku pod numerem telefonu 47 741 34 22.

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: o2.pl

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >
Sąsiadka rodziny zaalarmowała służby

Wiadomości

Zawiadomiła służby, bo w mieszkaniu obok płakały dzieci. Nagle zmarła ich mama

Czytaj więcej >
Seniorka wypadła z okna

Wiadomości

Dolnośląskie: 81-latka wypadła z okna domu seniora. Nie żyje

Czytaj więcej >