Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Biedronka wydała komunikat. Klienci mają czas tylko do 29 stycznia
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 25.01.2024 18:05

Biedronka wydała komunikat. Klienci mają czas tylko do 29 stycznia

biedronka szyld sklep
Iberion

Sieć sklepów Biedronka wypuściła nową wersję aplikacji mobilnej dla swoich klientów. To spora zmiana, do której dostosować się będzie musiało najpewniej aż 10,5 mln użytkowników “starej” aplikacji. Ci, którzy nie zainstalują nowej wersji programu do 29 stycznia, utracą możliwość korzystania z jego starej wersji.

Biedronka wprowadza zmiany w aplikacji mobilnej

Jeronimo Martins Polska wprowadziła już nową aplikację sieci sklepów Biedronka. Stara wersja zostanie w błyskawicznym czasie wygaszona, w związku z tym klienci będą musieli przerzucić się na nową jej wersje, jeśli nie chcą utracić korzystnych funkcji. Firma będąca właścicielem dyskontów podkreśla, że nowe funkcjonalności z pewnością ułatwią korzystanie z aplikacji.

Zobaczyła Kamińskiego po wyjściu z więzienia i nie wytrzymała. "Zostaliście oszukani"

Problemy aplikacji Biedronki. Nie każdy chce pobierać nową wersję

Jak podaje biuro prasowe sieci Biedronka, codziennie z jej aplikacji korzysta ponad 2 mln użytkowników. Duża ilość osób z tego grona miała okazje przekonać się o problemach, z jakimi wiązała się stara aplikacja. Internauci skarżyli się m.in. na wymaganie logowania podczas każdej próby włączenia aplikacji. Sieć postanowiła zareagować na skargi klientów, wprowadzając nową wersję programu. Podkreślono, że poprzednia aplikacja będzie działać jedynie do poniedziałku 29 stycznia.

Jak pobrać aplikacje Biedronki?

Sieć sklepów przekazała informację co do tego, gdzie użytkownicy mogą odnaleźć nową wersję aplikacji. Program dostępny jest do pobrania w sklepie Google Play (w przypadku smartfonów z systemem Android), App Store (dla użytkowników iPhone’ów), oraz w App Gallery na smartfonach Huawei.

Dlaczego warto ściągnąć nową aplikację Biedronki? Jak podkreślają właściciele sieci sklepów, można spodziewać się w niej kolejnych ułatwień i korzyści. W poprzednim programie klienci mogli korzystać z funkcji: shakeomatu, oferty tylko dla ciebie, wybrane dla ciebie z gazetki, historii transakcji, skanera cen oraz listy sklepów w okolicy. Nowa wersja ma przede wszystkim „załadowywać się szybciej niż poprzednia, w kilka sekund”. Użytkownicy po jej pobraniu będą mogli dostosować interfejs aplikacji na ciemną, lub jasną wersję, oraz stworzyć listę zakupów opartą o produkty dostępne w sklepach. Wśród nowych funkcji pojawi się także płatność bez podawania kodu BLIK (wystarczy przyłożyć kompatybilny telefon do czytnika kart), oraz obsługa klienta (gdzie będziemy mogli np. dokonać złożenia reklamacji) 

– Nowa funkcja lista zakupów podpowie nam popularne produkty. To skróci czas poszukiwań podczas codziennych wizyt w sklepach – przekazała Ewa Piechota, menedżerka ds. produktu z sekcji aplikacji w sieci Biedronka.

Źródło: Interia.pl