NASI DZIENNIKARZE
Janusz Schwertner
Mateusz Baczyński
Jakub Wątor
Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Biedronka otwiera wakacyjny sezon. Od poniedziałku w sklepach zaroi się od klientów
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 03.06.2023 11:34

Biedronka otwiera wakacyjny sezon. Od poniedziałku w sklepach zaroi się od klientów

Biedronka
Iberion

Sezon letni ruszył, a wraz z nim wakacyjne oferty w dyskontach. W tym roku ponownie na wypoczynek można przygotować się razem z Biedronką, która od poniedziałku 5 czerwca będzie sprzedawać najpotrzebniejsze przedmioty dla urlopowiczów. Oprócz tego, w portugalskiej sieci znajdziemy coś dla najmłodszych, a także pań i panów domu. Klienci z pewnością nie wrócą z zakupów z pustymi rękami.

Start wakacji z Biedronką

Biedronka już od kilku tygodni wyciąga pomocną dłoń do spragnionych lata klientów. Sezon rozpoczął się wraz z majówką, ale prawdziwego rozpędu nabiera właśnie teraz.

W miarę zbliżania się do oficjalnych wakacji, sklepy pod szyldem owada co tydzień praktycznie oferują swoim fanom coś, co może im się przydać podczas planowania wyjazdów lub przetrwania skwaru w mieście. Nie inaczej będzie od poniedziałku, gdy do sieci zawita iście urlopowy asortyment.

Ewa Błaszczyk przekazała świetne nowiny o córce w śpiączce. Długo na to czekała

Moc okazji w popularnym dyskoncie

Inflacja inflacją, ale urlop, choćby krótki, kusi wielu Polaków. Aby nie wydrenował on do dna naszych kieszeni, Biedronka proponuje, by zaopatrzyć się w akcesoria urlopowiczów właśnie w jej sklepach.

Od 5 czerwca w sieci dyskontów kupić będzie można m.in. samorozkładający się namiot plażowy za jedyne 59,90 zł. Do wyboru będą zarówno dwa modele, jak i dwa kolory.

Jeszcze lepszą opcją dla uwielbiających plażowanie może okazać się natomiast namiot plażowy parasol 2 w 1, także za niecałe 60 zł. Produkt wykonany jest z materiału wodoodpornego, chroniącego przed promieniami UV.

Kolejna gratką będą sprzedawane po 99 zł śpiwory, idealne na biwak. Do tego skompletować można będzie sztućce turystyczne, scyzoryki lub noże po 19,99 zł/zest. Dla bardziej wymagających Biedronka przygotowała składane narzędzia wielofunkcyjne po 34,99 lub 49,99 zł.

Co istotne, większość tych przedmiotów wykonana jest przez tę samą firmę, a to oznacza, że można kupić je w promocji “drugi produkt 40 proc. taniej”. Aby skorzystać z okazji, trzeba mieć jednak aplikację lub kartę Moja Biedronka i użyć jej w dniach 5.06-7.06.

Każdy znajdzie coś dla siebie

W gazetce znajdzie się także coś dla spędzających lato w mieście, m.in. wentylator stojący o mocy 45 W za niecałe 100 zł lub też moskitiery na drzwi lub okna (14,99 lub 19,99 zł).

Dla dzieci przygotowano zaś przenośne wiatraczki na baterie AA po 14,99 zł oraz zestawy do piaski i łopatki z postaciami z bajek w tej samej cenie.

Biedronka nie zapomina też o bezpiecznej podróży samochodem, dlatego proponuje różnego rodzaju preparaty czyszczące do aut za 17,99 zł oraz akcesoria do mycia i pielęgnacji (8,99 lub 17,99 zł). 

Bagażniki warto przy okazji uzupełnić o sprawną gaśnicę za 39,99 zł i apteczkę samochodową za 24,99 zł.

Biedronka proponuje zakupy online

Na koniec prawdziwa niespodzianka dla kupujących w sieci. Dyskont przecenił mocno akcesoria do pakowania, takie jak pojemne plecaki i walizki.

Te pierwsze, o pojemności 35 L, można kupić online za jedyne 69,90 zł, czyli o 20 złotych taniej niż pierwotnie. Z kolei za walizki marki PUCCINI o pojemności 94 L zapłacimy o 60 proc. taniej, czyli 239 zł.

Źródło: materiały prasowe Biedronki