Goniec.pl
Tata Madzi z Sosnowca: co robi Bartek Waśniewski?

KATARZYNA ZAREMBA/East News

Bartłomiej Waśniewski nie mieszka już w Polsce. Niebywałe, czym teraz zajmuje się tata Madzi z Sosnowca

24 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Tata Madzi i mama Madzi z Sosnowca z dnia na dzień stali się najbardziej znienawidzonymi ludźmi w Polsce. Po śmierci dziewczynki na jaw wyszły szokujące fakty na temat ostatnich dni dziecka oraz tego, jak naprawdę wyglądał związek Bartka W. i Katarzyny W. Co dzisiaj robi tata małej Madzi? Sprawa jest tajemnicza, ale nie brakuje zaskakującego wątku.

Tata Madzi: co się stało z Bartkiem Waśniewskim?

Tata Madzi brał aktywny udział w poszukiwaniach rzekomo porwanej córeczki. Kiedy prawda na temat zbrodni Katarzyny W. wyszła na jaw, a sekcja potwierdziła, że dziewczynka zginęła w skutek uduszenia, nagle wszystko się zmieniło.

EN 01180977 0013

Mama Madzi wyjdzie z więzienia przed końcem wyroku? Znamy datę

CZYTAJ DALEJ

Obecnie tata Madzi, podobnie, jak Katarzyna W. stronią od medialnej aktywności. O ile wiadomo, co dzieje się z mamą Madzi z Sosnowca, o tyle osoba ojca zamordowanej dziewczynki pozostaje dużo bardziej tajemnicza. Co się stało po rozwodzie rodziców Madzi z Sosnowca w 2013 r.?

Bartłomiej Waśniewski nie został skazany za śmierć sześciomiesięcznej Madzi. Mężczyzna wiedział, że w Polsce będzie rozpoznawany na ulicy i osądzany za zbrodnie byłej żony. Tata Madzi postanowił wyjechać z kraju.

Tata Madzi z Sosnowca wiele lat temu wyprowadził się do Wielkiej Brytanii. Fakt podaje, iż Bartek Waśniewski w Anglii układa sobie życie na nowo. Głos w sprawie zabrał sam detektyw Krzysztof Rutkowski.

Krzysztof Rutkowski skomentował sytuację taty Madzi

Pod koniec 2020 roku Krzysztof Rutkowski, który osobiście zna tatę Madzi z Sosnowca, zabrał głos w sprawie tego, co obecnie dzieje się z Bartłomiejem Waśniewskim. Detektyw, który szukał w 2012 r. dziewczynki przyznał, że nie rozmawia z byłym mężem mamy Madzi.

- Z Bartkiem nie mam kontaktu, który mieszka w te chwili w Wielkiej Brytanii. Jeżeli on będzie chciał na ten temat rozmawiać ze mną, ja jestem zawsze otwarty. Myślę, że Bartek nie chce wracać do przeszłości, która dla niego była dramatem - mówił Krzysztof Rutkowski w wywiadzie dla Faktu w 2020 r.

Sąsiedzi i mieszkańcy Sosnowca, do których dotarli dziennikarze Faktu, wskazują, że chociaż nie wiedzą co dokładnie dzieje się z tatą Madzi, to pewne jest, że Bartłomiej Waśniewski nie zapomniał o miejscu pochodzenia.

pilne czarno-białe

Inowrocław: "Zadzwonił na 112 i poinformował, że zabił 10-letnią córkę"

CZYTAJ DALEJ

- On tu czasami przyjeżdża - powiedziała Krystyna Plutecka. Sąsiadka wskazała, że widuje mężczyznę i jednocześnie uważa, że kara nałożona na sąd przez na Katarzynę W. jest zdecydowanie zbyt mała.

Tata Madzi wyjechał z Polski, obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii. Fot.: KASIA ZAREMBA/SE EAST NEWS

Tata Madzi wyjechał z Polski, obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii. Fot.: KASIA ZAREMBA/SE EAST NEWS

Tata Madzi walczył w MMA, wiemy co zrobił z pieniędzmi

Tata Madzi niespodziewanie pojawił się w nagłówkach wszystkich mediów w 2017 roku. Wtedy na jaw wyszło, że 34-letni dziś Bartłomiej Waśniewski zaczął walczyć w MMA pod pseudonimem "Bart Wasnyewski".

Mężczyzna stanął 19 sierpnia 2017 r. na ringu w Bournemouth, a walki miały charakter amatorski. W pięć minut tata Madzi z Sosnowca pokonał przeciwnika. Niemal 5 tysięcy funtów nagrody nie trafiło jednak do jego kieszeni.

Zawody, w których startował tata Madzi z Sosnowca to Ultra MMA. Zamysłem jest przekazywanie dochodu zebranego w czasie wydarzenia na Cancer Research UK, czyli organizację, która bada nowotwory. Całe pieniądze z wygranej trafiły na cele charytatywne.

Stanowo/YouTube

Nie tylko dzieci z Kurim. Zbrodnie na dzieciach, które wstrząsnęły Polską

Nie tylko dzieci z Kurim - w Polsce również dochodziło do okrutnych zbrodni na dzieciach. Przedstawiamy jedne z najbardziej przerażających.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: fakt, jastrzabpost, pudelek

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

ks Sebastian Picura kazanie

Wiadomości

Zakładasz to na szyję? Ksiądz nie ma wątpliwości co do konsekwencji: "To grzech"

Czytaj więcej >
Polska Policja

Wiadomości

Małżeństwo seniorów pojechało na poranną mszę. Nie żyją

Czytaj więcej >
Polska Policja

Wiadomości

Warszawa: Dachowało auto. Służby nie znalazły kierowcy, bo poszedł do pracy

Czytaj więcej >
Zaspy, Limanowa, Facebook, screen

Wiadomości

Małopolska: Zimowy żywioł atakuje, zaspy dochodzą do dwóch metrów

Czytaj więcej >
Adam Pabiś
Kadr z programu "Pytanie na śniadanie"/TVP VOD

Wiadomości

Podawał się za lekarza, występował w mediach jako ekspert. Jest zawiadomienie do prokuratury

Czytaj więcej >
Pixabay.com Henryk Niestrój

Wiadomości

Poszła spać z bolącym ramieniem. Mąż znalazł ją martwą w łóżku, miała zaledwie 41 lat

Czytaj więcej >