Goniec.pl
Bankomat

Pixabay.com jarmoluk

Banki zapowiedziały przerwy w usługach w weekend. Warto wiedzieć

11 Lutego 2022

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Klienci kilku banków będą mieli w określonych godzinach w ten weekend problemy z dostępem do niektórych usług, a nawet do własnych pieniędzy. Wszystko przez prace techniczne, które zaplanowano od piątku 11 lutego do niedzieli 13 lutego.

IDEALNY PREZENT NA WALENTYNKI. KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ CO MOŻESZ DOSTAĆ OD PORSCHE

Banki, które na ten weekend zaplanowały różne prace techniczne, to PKO Bank Polski, ING Bank Śląski, Bank Millenium, Alior Bank, Bank BPS, BOŚ Bank oraz Bank Pocztowy. To właśnie klienci tych banków powinni wiedzieć, kiedy mogą mieć problem z dostępem do usług i własnych pieniędzy.

Z ostatniej chwili czarne

Nie żyje ratownik Rafał Kot. Dramat w Zakopanem

CZYTAJ DALEJ

PKO BP

Przerwa techniczna, która będzie miała miejsce w niedzielę 13 lutego, między północą a godziną 5 rano, dotknie zarówno klientów PKO BP, jak i Inteligo. W tych godzinach pojawią się utrudnienia w korzystaniu z kart w bankowości internetowej lub mobilnej, a więc klienci nie będą również mogli płacić kartami za zakupy online.

ING Bank Śląski

W ING prace techniczne będą prowadzone w dwóch turach. Pierwsza została zaplanowana na sobotę 12 lutego i potrwa od godziny 8:00 do 20:00. W tym czasie klienci muszą liczyć się z utrudnieniami w korzystaniu z modułu Makler i aplikacji ING Makler Mobile.

Druga tura rozpocznie się w sobotę o północy i potrwa do godziny 5:30 w niedzielę. W tych godzinach klienci nie będą mogli składać wniosków w Moim ING oraz na stronie banku, a także pojawią się problemy z obsługą kart w systemie ING Business czy korzystaniem z usług powierniczych (e-Custody) oraz z części wniosków.

Bank jednocześnie zapowiedział, że klienci nie będą mieli możliwości płacić kartami w internecie z dodatkowym uwierzytelnieniem 3DSecure, aktywować kart, zmieniać limitów transakcyjnych i nadawać kodów PIN, zamówić kart płatniczych, przypisać kart do telefonu w aplikacji Moje ING Mobile, dodać kart Mastercard do portfeli zewnętrznych (Apple Pay, Garmin Pay i Google Pay), zrobić przelewu z rachunku karty kredytowej, a także realizować operacji na kartach w bankowości elektronicznej.

Mateusz Morawiecki

Rząd wprowadza przepisy, które mają chronić Polaków przed efektami Polskiego Ładu.

CZYTAJ DALEJ

Bank Millenium

Już w nocy z piątku na sobotę klientów Banku Millenium czeka spora niedogodność. Od godziny 0:30 nie będą oni bowiem mogli uiścić płatności kartą ani zapłacić należności za pomocą usługi BLIK. Nie będzie również możliwa aktywacja karty i zmiana jej ustawień.

Alior Bank

Tu przerwa w działaniu niektórych usług rozpocznie się w sobotę o godzinie 22:30 i potrwa do godziny 1:30 w niedzielę, aczkolwiek bank nie wyklucza, że przerwa może potrwać dłużej. W tym czasie pojawią się problemy w korzystaniu z przelewów ekspresowych Express Elixir.

Bank Polskiej Spółdzielczości

Prace techniczne rozpoczną się o godz. 23:00 a zakończą o 1:00 - zarówno w piątek, jak i sobotę. W tym czasie nie będzie działać bankowość internetowa.

BOŚ Bank

Od piątku od godz. 22 klienci nie będą mogli skorzystać z aplikacji mobilnej BOŚBank24, usługi mojeID oraz TeleBOŚ. Utrudnienia potrwają do soboty do godz. 6.

Bank Pocztowy

W przypadku Banku Pocztowego prace techniczne nie będą trwały w godzinach nocnych, ale między 8 a 14 w niedzielę 13 lutego. W tych godzinach klienci mogą mieć problemy z przyłączaniem lub usunięciem kart do portfeli cyfrowych takich usług jak: Xiaomi Pay, Garmin Pay, Google Pay czy Apple Pay. Nie będzie można również dokonywać płatności za ich pomocą.

/fot. www.instagram.com/katarzynacichopek

Apartament Katarzyny Cichopek olśniewa. Jedno pomieszczenie robi piorunujące wrażenie

Katarzyna Cichopek chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, a w mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć, wykonanych w jej mieszkaniu. Aktorka wraz z mężem i dziećmi mieszka w eleganckim apartamencie na warszawskiej Sadybie i jak widać na fotografiach, przyłożyła się do urządzania wnętrza, w którym spędza czas ze swoją rodziną. W mieszkaniu Kasi Cichopek dominuje biel i odcienie szarości. Choć gwiazda postawiła na prostotę, to eleganckie dodatki sprawiają, że apartament nabiera charakteru, a każdy kat potrafi zaskoczyć gości. Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowy taras oraz nietypowo urządzony pokój dziecięcy. /fot. www.instagram.com/katarzynacichopek

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: RadioZet

Tagi:

Bartłomiej CieślakAutor

Wydawca portalu Goniec.pl. Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat byłem redaktorem. Interesuję się literaturą, popkulturą i grami planszowymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: bartlomiej.cieslak@goniec.pl

Podobne artykuły

Pieniądze: od czerwca nowe limity dotyczące dorabiania do emerytury, ZUS niedługo je opublikuje

Pieniądze

W czerwcu zmiany w limitach dorabiania do emerytury. ZUS może zawiesić twoje świadczenie

Czytaj więcej >

Pieniądze

Czternasta emerytura. Kiedy seniorzy otrzymają dodatkowe pieniądze? Podano konkretny termin

Czytaj więcej >

Pieniądze

14. emerytura. Rząd planuje kluczowe zmiany, emeryci mają dostać więcej

Czytaj więcej >

Pieniądze

Zmiany w PIT obejmą miliony Polaków. Znika jednak ulga, z której wielu korzystało

Czytaj więcej >

Pieniądze

Trzynasta emerytura już w drodze. Seniorze, sprawdź stan swojego konta

Czytaj więcej >

Pieniądze

Trzynasta emerytura. Tysiące seniorów nie otrzyma dodatkowej wypłaty

Czytaj więcej >