Goniec.pl
Nastolatka zginęła w tragicznym wypadku

Facebook.com/MRMLublin

19-latka po śmierci chłopaka zginęła w wypadku. Zostawiła list pożegnalny

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

20-letni Krystian zginął 11 kwietnia 2021 roku w tragicznym wypadku samochodowym w Piotrawinie pod Lublinem. Zaledwie dwa dni później w podobnych okolicznościach śmierć poniosła jego 19-letnia dziewczyna. Nastolatka zostawiła list pożegnalny.

Patrycja i Krystian chodzili razem do klasy maturalnej w Zespole Szkół nr 5 w Lublinie. Znajomi wspominają ich jako energicznych i pełnych planów na przyszłość młodych ludzi. Tragiczna śmierć 20-latka wstrząsnęła jego dziewczyną. Wkrótce nastolatka zginęła w bliźniaczym wypadku, a w pożegnalnym liście poprosiła, by pochować ją wspólnie z ukochanym.

Nastolatka zostawiła list pożegnalny

Ta podwójna tragedia wstrząsnęła niemal całą Polską. 11 kwietnia 2021 roku w Piotrawinie w województwie lubelskim doszło do tragicznego wypadku drogowego. Kierujący VW golfem zjechał z drogi i uderzył w drzewo, a jego pojazd stanął w płomieniach.

Po ugaszeniu pożaru przez strażaków wewnątrz ujawniono zwęglone zwłoki osoby kierującej – przekazał wówczas kom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, cytowany przez se.pl.

Służby wyciągnęły z wraku samochodu zwłoki 20-letniego Krystiana. Ta śmierć poruszyła okolicznych mieszkańców, jednak nikt nie spodziewał się, że zaledwie dwa dni później w podobnych okolicznościach zginie kolejna osoba.

Bliźniaczy wypadek zdarzył się w nocy 13 kwietnia 2021 roku w Końskowoli. Samochód osobowy, kierowany przez 19-letnią Patrycję, również wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Pojazd zapalił się, a nastolatka zginęła na miejscu. Wkrótce okazało się, że obie ofiary dobrze się znały.

– Około godziny 2:20 dyżurny puławskiej komendy został powiadomiony, że na drodze z Końskowoli do Sielc pali się samochód, który uderzył w drzewo. Po ugaszeniu pożaru przez strażaków, wewnątrz pojazdu ujawniono zwłoki osoby kierującej – przekazał podkomisarz Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach, cytowana przez fakt.pl.

Patrycja i Krystian chodzili do tej samej szkoły i byli parą. 20-latek miał zginąć w wypadku gdy wracał do domu od swojej dziewczyny. Nastolatka bardzo przeżyła jego śmierć, a tragiczne doświadczenie prawdopodobnie pchnęło ją do ostateczności.

Jak donoszą dziennikarze „Gazety Wyborczej”, 19-letnia Patrycja miała zostawić w swoim domu list pożegnalny. Z relacji mediów wynika, że nastolatka poprosiła w nim, by pochowano ją razem z ukochanym, a jej ostatnia wola zostanie spełniona.

Jak poinformowała Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie w rozmowie z „Dziennikiem Wschodnim”, policja i prokuratura wciąż wyjaśniają okoliczności śmierci Krystiana i Patrycji.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Minister zdrowia podał wstępny termin zniesienia obowiązku noszenia maseczek na świeżym powietrzu

  • Lichtman ujawnił, co stało się na przedostatnim spotkaniu z Krawczykiem. Padła wyjątkowa prośba

  • Od 9 maja nowa zmiana w systemie szczepień na COVID-19

Monika Majko

Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

policja

Wiadomości

Zachodniopomorskie: W pensjonacie znaleziono zwłoki 40-latka. Prawdopodobnie doszło do zbrodni

Czytaj więcej >
sinice

Wiadomości

Mężczyzna wykąpał się w Bałtyku. Jest zakażony bakterią Vibrio vulnificus

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski ocenił wystąpienie Andrzeja Dudy podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ

Czytaj więcej >
konferencja

Wiadomości

Posłowie Dariusz Joński i Michał Szczerba zostali wyproszeni z konferencji prasowej

Czytaj więcej >
tk

Wiadomości

Trybunał Konstytucyjny odroczył rozprawę w sprawie wyższości prawa unijnego nad krajowym

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Wiadomości

Andrzej Duda przed sesją ONZ pomylił prezydentów USA

Czytaj więcej >