Goniec.pl > Wiadomości > 16-letnia Laura wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Zrozpaczona rodzina apeluje o pomoc
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 30.03.2023 11:47

16-letnia Laura wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Zrozpaczona rodzina apeluje o pomoc

zaginiona Laura Muszkat
KMP Bielsko-Biała

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej prowadzą poszukiwania 16-letniej Laury Muszkat. Dziewczyna wyszła z domu w poniedziałek 27 marca i już do niego nie wróciła. Zrozpaczona rodzina i mundurowi proszą o pomoc w odnalezieniu nastolatki. W sieci opublikowano już zdjęcie zaginionej oraz jej rysopis.

Bielsko-Biała. Zaginęła 16-letnia Laura Muszkat

Od poniedziałku 27 marca bliscy Laury Muszkat drżą w strachu o jej zdrowie i życie. Dlaczego? 16-letnia dziewczyna wyszła z rodzinnego domu i już do niego wróciła. Właśnie mija kolejna doba, od kiedy nastolatka przepadła bez wieści, a w akcję jej odnalezienia zaangażowana jest, co oczywiste, także policja.

- Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej prowadzą sprawę poszukiwawczą za 16-letnią Laurą Muszkat, która w dniu 27 marca 2023 roku samowolnie oddaliła się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną - podano w oficjalnym komunikacie.

Już wkrótce listonosze zapukają do drzwi milionów Polaków, niosą złe wieści. Wręczą ważne pismo

Policja publikuje zdjęcie i podaje rysopis nastolatki

Poza apelem, w Internecie zamieszczono również zdjęcie zaginionej oraz jej szczegółowy rysopis. Laura mierzy 160 cm wzrostu, ma szczupłą budowę ciała, czarne włosy sięgające do ramion, owalną twarz, niebieskie oczy oraz kolczyki - jeden w nosie i jeden w dolnej wardze.

W dniu zaginięcia nastolatka ubrana była natomiast w kurtkę w kolorze zielonym, czarne spodnie, a także biało-różowe buty z postaciami anime.

37-750938.jpg
Zaginęła 16-letnia Laura Muszkat, źródło: KMP Bielsko-Biała

Masz informacje o zaginionej? Zgłoś się na policję

Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje o zaginionej, które pomogą ustalić, gdzie się ona znajduje, proszone są o kontakt z policją.

Można to zrobić osobiście lub też telefonicznie, dzwoniąc pod numery: 47 857 14 14 oraz 47 857 12 55.

Źródło: KMP Bielsko-Biała