Goniec.pl
loteria-program-szczepien

Iberion materiały własne

Loteria szczepionkowa zacznie się już 1 lipca. Można wygrać nawet milion złotych i samochód

25 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Podczas konferencji Kancelarii Prezesa Rady Ministrów prezes Totalizatora Sportowego potwierdził, że już w następnym tygodniu rusza Loteria Narodowego Programu Szczepień. Olgierd Cieślik opowiedział o codziennych, tygodniowych oraz miesięcznych nagrodach, które będą mogli wygrać uczestnicy. Finałowe losowanie odbędzie się 6 października.

W czwartek 1 lipca rusza Loteria Narodowego Programu Szczepień. Jak przekazał Olgierd Cieślik podczas konferencji Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, na zakończenie będzie można wygrać dwie nagrody pieniężne w wysokości miliona złotych oraz dwa samochody Toyota C-HR. Oprócz tego uczestnicy mogą liczyć na hulajnogi elektryczne.

tornado czechy

Czechy: Tornado w regionie Brzecławia i Hodonina. Połowa wsi zrównana z ziemią

CZYTAJ DALEJ

W ramach Loterii Narodowego Programu Szczepień będzie wiele okazji do wygrania nagród. Ze słów prezesa zarządu Totalizatora Sportowego wynika, że pula nagród natychmiastowych wynosi 14 milionów złotych. Uczestnicy będą mogli liczyć na różne prezenty, które będą wypłacane przez cały okres trwania loterii.

Wielka Loteria Narodowego Programu Szczepień

Totalizator Sportowy przygotował mnóstwo nagród w ramach Loterii Narodowego Programu Szczepień. Co 500. uczestnik losowania otrzyma 200 złotych. Natomiast co 2000. może liczyć na nagrodę w wysokości 500 złotych.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

– Pula nagród natychmiastowych w loterii Narodowego Programu Szczepień, czyli o wartości 200 i 500 zł, wynosi 14 mln zł – oświadczył Olgierd Cieślik.

Przyznawane będą też nagrody tygodniowe. Co środę odbywać się będzie losowanie, podczas którego uczestnicy będą mogli wygrać 60 nagród pieniężnych w wysokości 50 tysięcy złotych oraz 720 hulajnóg elektrycznych marki Segway-Ninebot. Przewidywane jest 12 losowań.

Co miesiąc przyznawane będą też trzy nagrody. Wśród nich znajdzie się 6 prezentów pieniężnych w wysokości 100 tysięcy złotych. Uczestnicy będą mogli liczyć również na 6 samochodów osobowych Toyota Corolla.

Finał Loterii Narodowego Programu Szczepień odbędzie się 6 października

Największe nagrody Loterii Narodowego Programu Szczepień przygotowano na sam finał, który odbędzie się 6 października. Wówczas Totalizator Sportowy wylosuje dwa samochody i oraz pieniądze.

Na zakończenie loterii uczestnicy będą mogli liczyć na dwie nagrody pieniężne w wysokości miliona złotych oraz dwa samochody osobowe Toyota C-HR. Prezes Olgierd Cieślik potwierdził, że koszty podatku od tych nagród bierze na siebie Totalizator Sportowy.

– Jeśli chodzi o koszty podatkowe, to koszty podatku bierze na siebie w całości Totalizator Sportowy. Jeśli nie pojawi się zwolnienie z podatku dochodowego do momentu odbioru nagrody, uczestnik otrzyma dodatkową nagrodę, która pozwoli na opłacenie podatku, co powoduje, że przedstawione na dzisiejszej konferencji wartości nagród są pewnego rodzaju wartościami netto, a więc takimi, który każdy uczestnik otrzyma – dodał.

Przypominamy, że uczestnikami mogą być jedynie osoby pełnoletnie. Inne dwa ważne warunki to przyjęcie obu dawek szczepień oraz rejestracja na IKP (Internetowe Konto Pacjenta). Szczęśliwi zwycięzcy będą informowani o wygranej w przeciągu dwóch dni roboczych od dnia losowania.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Maciej Dowbor został obrażony przez internautkę. Poszło o zdjęcie z córką

  • Polscy piłkarze po meczu ze Szwecją udali się na plażę. Pilnowali ich policjanci

  • Szczęsny powiedział, co działo się w polskiej szatni po odpadnięciu z Euro 2020

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Money.pl

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >