M jak miłość za wcześnie Żródło: Fot. Instagram.com/juleczkaaa_jula

„Za wcześnie Cię zabrano z tego świata”. Julia Wróblewska w żałobie

2 Maj 2021 Mateusz SidorekMateusz Sidorek

Znana z serialu „M jak miłość” młoda aktorka opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych poruszający wpis. Julia Wróblewska pożegnała bliską osobę, która odeszła przedwcześnie. Gwiazda zaznaczyła, że nadal nie może pogodzić się ze śmiercią kolegi, którym był Kuba. Dodała też ich wspólne zdjęcie.

Młoda gwiazda „M jak miłość” przekazała swoim fanom zaskakującą i dramatyczną wiadomość. Na jej Instagramie pojawiła się czarno-biała fotografia z młodym chłopakiem oraz wzruszający podpis. Julia Wróblewska musiała pożegnać swojego kolegę, Kubę. Aktorka nadal nie może uwierzyć w to, co się stało.

Kojarzona z „M jak miłość” Julia Wróblewska zazwyczaj dzieli się w mediach społecznościowych pozytywnymi treściami. Na jej Instagramie możemy znaleźć wiele zdjęć związanych z działalnością reklamową. Czasem 22-latka pokazuje też fanom, jak ćwiczy i dzieli się z internautami swoimi książkami.

Aktorka „M jak miłość” przeżywa żałobę

Internauci nie spodziewali się jednak tak dramatycznego komunikatu na Instagramie gwiazdy „M jak miłość”. Wszystko wskazuje na to, że Julia Wróblewska przeżywa żałobę po stracie bliskiej osoby. W dodatku zdjęcie oraz komentarz aktorki sugerują, że był to bardzo młody człowiek.

W poruszającym wpisie 22-letnia celebrytka żegna swojego przyjaciela, Kubę. Podkreśliła, że młody chłopak zmarł zbyt wcześnie, dlatego trudno jej pogodzić się z tą stratą. Nie poinformowała jednak o szczegółach tego dramatycznego zdarzenia.

Trąba powietrzna nad polską miejscowością. Straty są kolosalneTrąba powietrzna nad polską miejscowością. Straty są kolosalneCzytaj dalej

Z informacji, jakie można znaleźć w mediach społecznościowych, wynika, że chodzi o osobę publiczną związaną z firmą Official Management. Profil zmarłego na Instagramie obserwuje około 40 tysięcy internautów.

Fani natychmiast zareagowali na tę przykrą wiadomość. Czarno-białe zdjęcie, które opublikowała Julia Wróblewska, otrzymało już ponad 16 tysięcy serduszek.Aktorka postanowiła wyłączyć możliwość komentowania tego wpisu.

Spoczywaj w pokoju… Wciąż nie mogę w to uwierzyć. Za wcześnie cię zabrano z tego świata, Kuba – czytamy na profilu celebrytki.

Dalsza kariera gwiazdy „M jak miłość”

Choć Julia Wróblewska nadal kojarzona jest przez widzów głównie z takimi serialami jak „M jak miłość” oraz „Magda M.”, niezawodowa aktorka wystąpiła także na wielkim ekranie. Pojawiła się w popularnej serii „Listów do M.” – w drugiej i trzeciej części.

22-latka zazwyczaj jednak otrzymuje role poboczne. Na co dzień zajmuje się działem reklamowym, współpracując z firmą ana Cosmetics, której produkty często pokazuje na swoim Instagramie. Pojawia się także w kampaniach prowadzonych przez markę.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Super Express; Instagram

Następny artykuł