Goniec.pl

YouTube/ Stop Cham

Wyskoczył z auta i zaczął krzyczeć na drugiego kierowcę. Całość zarejestrowała kamera

6 Lutego 2023

Autor tekstu:

Dawid Szczurek

Do nerwowego incydentu między kierowcami doszło na jednej z ulic Warszawy. W sieci krąży nagranie z samochodu, na którym zobaczyć możemy agresywne zachowanie kierującego pojazdem. Mało zabrakło, a doszłoby do rękoczynów.

Warszawa. Agresywne zachowanie kierowcy uchwycone na nagraniu

Wideo pochodzi z 2021 roku, jednak autor dopiero po kilku latach zdecydował się na jego upublicznienie. Nagranie przekazał kanałowi "STOP CHAM", który następnie opublikował je na YouTube.

Autor nagrania zmieniając pas ruchu, zaoszczędził czas, wyprzedzając wolno jadące samochody. Dostrzegając, że pas ruchu, którym się porusza kończy się, zgodnie z tym co wskazywały znaki drogowe, wrócił na swój pierwotny tor jazdy. Mężczyźnie z tyłu samochodu nieustannie towarzyszył srebrny opel, jednak nic nie wskazywało, że za chwilę dojdzie do interwencji ze strony kierującego tym pojazdem.

Po tym jak autor wideo zjechał na lewy pas ruchu, kierowca wspomnianego opla, wykonując zaskakujący manewr zajechał mu drogę. Mężczyzna zwrócił się do nagrywającego z ogromnymi pretensjami o to, że ten nie włączył kierunkowskazu, wracając na lewy pas. Wściekły wysiadł z samochodu, zmierzając w kierunku autora nagrania. Między kierowcami doszło do kłótni, która o mały włos nie zakończyłaby się bijatyką.

Materiał zyskał dużą popularność wśród użytkowników serwisu. Ich głosy były podzielone. Część z nich winę przypisywało autorowi wideo. Inni z krytyką odnosili się natomiast do zachowania porywczego kierowcy opla.

- Mnie też irytują kierowcy nie używający kierunkowskazów. Mam wrażenie, że myślą wyłącznie o sobie. Często stwarzają zupełnie niepotrzebne zagrożenie - tłumaczył internauta.

- "Kierunek masz? Masz kierunek? A sam zmienił nie używając go - śmiał się inny użytkownik.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: youtube.com/stopcham

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Koszalin. Została zamknięta w sklepie, nie mogła się wydostać. Na miejsce wezwano służby
Czytaj więcej >

Wiadomości

Siedlce. Martwy 74-latek znaleziony w łazience. Służby nie mają wątpliwości co do przyczyny zgonu
Czytaj więcej >

Życie

Od poniedziałku w Lidlu festiwal okazji. Takich cen nie widzieliśmy już dawno
Czytaj więcej >

Wiadomości

Mariusz Błaszczak wypalił u Rydzyka o Janie Pawle II. Kontrowersyjne słowa
Czytaj więcej >

Wiadomości

Najgroźniejsi przestępcy w Polsce. Policja publikuje wizerunki i prosi o pomoc
Czytaj więcej >

Wiadomości

Zacznie się już w poniedziałek. Kolejki ustawią się do Biedronki, lepiej się spieszyć
Czytaj więcej >
Dawid Szczurek

Redaktor portalu goniec.pl. Od zawsze czułem się umysłem humanistycznym, ukierunkowanym w stronę dziennikarstwa. Moją pasją od dziecka jest sport, a w szczególności piłka nożna. Z zainteresowaniem śledzę to, co dzieje się w Polsce i na świecie, dzieląc się informacjami z innymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]