Goniec.pl
kobieta złapali podglądacza

Policja w Białymstoku

Weszła do przebieralni w sklepie. Była podglądana, w akcji policja

13 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Jedna z kobiet, która weszła do sklepu odzieżowego w białostockiej galerii handlowej, padła ofiarą podglądacza. Mężczyzna próbował nagrać klientkę, która przebierała się w przymierzalni. W porę zareagował partner poszkodowanej. Podejrzany mężczyzna został już zatrzymany przez policję. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do skandalicznych wydarzeń, podczas których kobieta padła ofiarą podglądacza, doszło w Białymstoku. Kilka dni temu pewna para udała się do jednej z lokalnych galerii handlowych. Podczas zakupów 26-letni mężczyzna i jego partnerka weszli do sklepu z odzieżą.

Kobieta wybrała ubrania, którymi była zainteresowana i poszła do przymierzalni. Wówczas jej 26-letni partner postanowił zaczekać na nią po drugiej stronie kabiny. Po pewnym czasie dostrzegł podejrzanie zachowującego się mężczyznę ze smartfonem. Okazał się podglądaczem. Do tego skandalicznego zdarzenia doszło 10 maja.

Mężczyzna podglądał kobietę w przebieralni

Podczas, gdy kobieta przymierzała ubrania, jej partner zauważył mężczyznę, który zachował się podejrzanie. Nieznajomy trzymał w dłoniach smartfon i przesuwał swój plecak nogą, by jak najbardziej zbliżyć go do drzwi przymierzalni.

26-latek przez pewien czas przyglądał się obcemu mężczyźnie, który wzbudzał w nim coraz większe podejrzenia. Wreszcie postanowił zobaczyć, co tak naprawdę robi dziwny klient. Dlatego powoli się do niego zbliżył, nie spodziewając się tego, co zaraz zobaczy.

[EMBED-243]

Okazało się, że podejrzany mężczyzna oglądał na swoim smartfonie partnerkę 26-latka. Po tym szokującym odkryciu klient postanowił natychmiast zareagować i zgłosić incydent pracownikom sklepu oraz ochronie.

Partner podglądanej kobiety doprowadził do zatrzymania

Partner kobiety, która była nagrywana podczas przebierania przez podejrzanego klienta, postanowił też zawiadomić policję o przestępstwie. Czekając na przyjazd funkcjonariuszy, zauważył, że mężczyzna chce wyjść.

Wówczas 26-latek podjął szybkie działania. Poinformował o wszystkim ochroniarza sklepu i wraz z nim doprowadził do zatrzymania podejrzanego. Obaj przytrzymali mężczyznę aż do momentu pojawienia się służb mundurowych.

Policjanci, którzy przyjechali do sklepu z odzieżą, zatrzymali oskarżonego podglądacza. To mężczyzna w wieku 32 lat. Funkcjonariusze zabezpieczyli również sprzęt, którego używał do podglądania kobiety w przebieralni. Okazało się, że w plecaku, który przesuwał do drzwi kabiny, umieszczona była kamera z powerbankiem.

W ciągu dalszych czynności prowadzonych przez śledczych przeszukano mieszkanie podejrzanego 32-latka. Tam na jaw wyszły jeszcze bardziej skandaliczne fakty. Funkcjonariusze zabezpieczyli dwa komputery. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez media, na ich dyskach odnaleziono nagrania.

Obecnie dane zgromadzone przez służby badane są przez policyjnych biednych. Mężczyzna, którego zatrzymano w białostockiej galerii, usłyszał już zarzut utrwalania wizerunku wbrew woli osoby nagrywanej. 32-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

  • Syn Krawczyka przerwał milczenie. Odważne wyznanie w programie "UWAGA TVN"

  • Nie żyje aktor Ferdynand Matysik

  • OGAE Poll wskazało faworyta Eurowizji. Szanse Brzozowskiego określono na zero

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >