Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Warszawa: Na szkolnym boisku znaleziono zwłoki młodej kobiety
Jakub Franek
Jakub Franek 24.01.2023 15:43

Warszawa: Na szkolnym boisku znaleziono zwłoki młodej kobiety

policja
Polska Policja

Tragedia na warszawskim Mokotowie. 24 stycznia na boisku jednej ze szkół znaleziono zwłoki 26-letniej kobiety. Na miejscu działają obecnie służby mundurowe i prokuratura. Według nieoficjalnych doniesień do śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie.

Nie żyje 26-letnia kobieta

We wtorek 24 stycznia w Warszawie na terenie boiska szkolnego przy ulicy Limanowskiego na Mokotowie znaleziono ciało 26-letniej kobiety. Zwłoki znajdowały się na drążku gimnastycznym, w widocznym z ulicy miejscu.

O zdarzeniu poinformował służby przypadkowy przechodzień, na miejsce przybyły służby szybkiego reagowania oraz prokuratura. Lekarz stwierdził zgon, sprzęt, na którym została znaleziona ofiara, został odgrodzony parawanami.

Służby nadal prowadzą śledztwo

Działania na miejscu zdarzenia nadal trwają. Zgodnie z nieoficjalnymi ustaleniami Super Expresu wstępne wyniki śledztwa wskazują na to, że do śmierci kobiety nie przyczyniły się osoby trzecie. Prokuratura Okręgowa ma jednak zachowawcze podejście.

- W tym momencie prokurator pracuje na miejscu, trwają czynności. Na razie jest stanowczo za wcześnie, aby można było wyciągać konkretne wnioski — informuje rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: se.pl, warszawa.naszemiasto.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!