Goniec.pl
nastolatka nie żyje

Pixabay.com Henryk Niestrój

Tragiczny finał poszukiwań. 17-latka nie żyje, prokuratura potwierdziła

15 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Prokuratura potwierdziła dziś rano (15 kwietnia), że policja zakończyła akcję poszukiwawczą nastolatki z Sanoka, która zaginęła w środę 14 kwietnia. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sanoku ujawnili zwłoki 17-letn

Policja w Sanoku otrzymała wiadomość o zaginięciu nastolatki wczoraj tj. 14 kwietnia. Służby natychmiast rozpoczęły akcję poszukiwawczą. Do końca dnia jednak funkcjonariusze nie odnaleźli 17-letniej dziewczyny. Policjanci dzisiaj rano kontynuowali czynności, które niestety zakończyły się dramatycznym odkryciem.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sanoku podczas wznowienia akcji poszukiwawczej zaginionej nastolatki dzisiaj rano zaapelowali o pomoc do mieszkańców. Po ujawnieniu zwłok 17-letniej Katarzyny N. postanowiono podjąć czynności wyjaśniające okoliczności jej śmierci.

Nie żyje nastolatka z Sanoka

O śmierci nastolatki i zakończeniu akcji poszukiwawczej poinformowała dzisiaj Prokurator Rejonowy z Sanoka. Rano jeszcze funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji mieli nadzieję na odnalezienie dziewczyny żywej.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez służby Katarzyna N. zaginęła 14 kwietnia wieczorem. 17-letnia dziewczyna mieszkająca w Sanoku wyszła z domu około godziny 19:00 i już do niego nie wróciła.

Na miejscu, w którym ujawniono zwłoki 17-latki, policja rozpoczęła czynności pod nadzorem prokuratora, co potwierdziła Prokurator Rejonowy z Sanoka Izabela Jurkowska-Hanus.

Dalsze śledztwo w sprawie śmierci nastolatki

Okazało się, że to nie koniec śledztwa w sprawie śmierci nastolatki. Nadal wokół tej tragedii nadal pojawia się wiele pytań. Prokurator Rejonowy z Sanoka Izabela Jurkowska-Hanus przyznała, że zaplanowano przeprowadzenie sekcji zwłok.

Badania mają wyjaśnić ostateczną przyczynę śmierci 17-letniej mieszkanki Sanoka. Wątpliwości budzą także okoliczności, w których doszło do tragedii.

[EMBED-245]

Z relacji Izabeli Jurkowskiej-Hanus wynika, że obecne czynności prowadzone przez śledczych w tej sprawie dotyczą podejrzenia popełnienia czynu zabronionego.

Prokurator Rejonowy z Sanoka ujawniła, że chodzi o Art 151 Kodeksu Karnego: „Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 5 lat”.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Nie żyje kultowa dziennikarka TVP Blanka Danilewicz

  • Minister zdrowia ogłosił zmiany w obostrzeniach

  • Kardynał Kazimierz Nycz opuścił szpital

Mateusz SidorekAutor

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

"Psia grypa" rozeszła się po komendach. "GW" ujawnia skalę, KSP odpowiada

Czytaj więcej >

Wiadomości

TVP przegrała w sądzie w sprawie "goebbelsowskich mediów"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Polski Ład przepychany na siłę. Kuriozalne obrady sejmowych komisji

Czytaj więcej >

Wiadomości

Stało się, pan Jacek wygrał wczoraj milion w "Milionerach". Oto finałowe pytanie

Czytaj więcej >
mężczyzna

Wiadomości

Polacy masowo otrzymują skierowania na kwarantannę. GIS ostrzega przed oszustami

Czytaj więcej >
Zdjęcia

Wiadomości

Straż Graniczna pokazała zdjęcia z telefonów imigrantów spod białoruskiej granicy

Czytaj więcej >