Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragedia w szkole na warszawskiej Białołęce. Nie żyje nauczycielka
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 29.11.2023 19:59

Tragedia w szkole na warszawskiej Białołęce. Nie żyje nauczycielka

karetka
Iberion (materiały własne)

W poniedziałek 27 listopada pogotowie ratunkowe zostało wezwane do jednej ze szkół na warszawskiej Białołęce. Personel placówki wezwał ratowników do 66-letniej nauczycielki. Na pomoc było jednak za późno. Kobieta nie żyje.

Tragedia w warszawskiej szkole

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 27 listopada w Warszawie. Służby zostały wezwane do szkoły podstawowej nr 342 przy ulicy Topolowej na warszawskiej Białołęce. Wezwanie wpłynęło po godzinie 8.00 i dotyczyło jednej z nauczycielek, 66-letniej kobiety. Na miejscu pojawiła się także policja. Pomimo szybkiej reakcji i przyjazdu służb, na pomoc było za późno.

Ważne zmiany w emeryturach od już 1 grudnia. ZUS właśnie wydał komunikat

Tragedia w szkole na Białołęce. Nie żyje nauczycielka

Niestety pogotowie ratunkowe, które pojawiło się w szkole, nie zdołało uratować życia 66-latki. Kobieta zmarła. Policja nie informuje, co dokładnie było przyczyną śmierci nauczycielki. Mundurowi informują, że w związku ze zdarzeniem nie zostało wszczęte żadne postępowanie.

- Lekarz nie wskazał, aby do śmierci kobiety przyczyniły się inne osoby. Po niezbędnych czynnościach na miejscu policjanci przekazali ciało kobiety jej rodzinie - przekazała w rozmowie z Onetem kom. Paulina Onyszko z warszawskiej policji.

Dramat w szkole pod Ostrołęką, zaatakował nożownik

Do dramatycznych scen doszło również w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle. Jeden z uczniów zaatakował swoich rówieśników nożem. Jeden z poszkodowanych jest w ciężkim stanie. Został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR.

Sprawca zaatakował około godziny 12.00 podczas zajęć lekcyjnych. Najpierw miał wyjść z klasy do toalety, a po powrocie miał już założoną kominiarkę, a w ręku trzymał nóż. Ranił w brzuch dziewczynę, a chłopaka w szyję. Więcej o tym zdarzeniu pisaliśmy TUTAJ.

 

Źródło: Goniec.pl/Onet