Goniec.pl

OSP KSRG Sosnowica

Tragedia w Pieszowoli. Mężczyzna wpadł do studni, nie żyje

19 Marca 2023

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

W Pieszowoli w sobotę doszło do tragedii. Strażacy ruszyli w stronę studni, gdy otrzymali zgłoszenie, iż znajduje się w niej człowiek. Akcja ratownicza miała tragiczny finał. Nie żyje jedna osoba.

Tragedia w Pieszowoli

W Pieszowoli w województwie lubelskim w sobotę 18 marca doszło do tragedii. Tuż po godzinie 15 służby otrzymały zgłoszenie, że jeden z mieszkańców powiatu parczewskiego pilnie potrzebuje pomocy. Nie było z nim kontaktu.

- Zdarzenie dotyczyło osoby, która wpadła do studni - przekazała OSP Sosnowica, która została zadysponowana do akcji w powiecie parczewskim. 

Policja zatrzymała rodziców z nagrania.

Ojciec przyduszał dziecko. Matka się przyglądała. Szokujące nagranie

CZYTAJ DALEJ

Mężczyzna wpadł do studni

Niestety sobotnia akcja w Pieszowoli okazała się trudna. Ratownicy nie byli w stanie nic zrobić i musieli rozstawić czerwony parawan, aby osoby postronne nie widziały tragicznego widoku.

- Po przybyciu na miejsce przystąpiono do wyciągnięcia poszkodowanego, niestety życia mężczyzny nie udało się uratować - dodali strażacy z Sosnowicy. Ofiara to 48-letni mężczyzna. Nie jest wiadome, kto wezwał do niego pomoc.

Do zdarzenia doszło nieopodal zabudowań, jednak na zdjęciach udostępnionych przez strażaków widać, że studnia, do której wpadł 48-latek, znajduje się na uboczu w ogrodzie, prawdopodobnie obok budynku gospodarczego.

Pracę rozpoczęli już śledczy

Teraz sprawą zajmie się prokuratura. W miejscu zdarzenia zabezpieczono dowody, które pomogą opowiedzieć na kluczowe pytania.

Konieczne jest wyjaśnienie okoliczności tragicznego zdarzenia w Pieszowoli. Jak mężczyzna wpadł do studni? Czy był sam, a jeśli nie, to co działo się z tą osobą w momencie tragedii? To tylko jedne z wielu zagwozdek stojącymi przed śledczymi.

Źródło: goniec.pl, pap

Nie żyje aktor Lance Reddick. Zagrał w wielu słynnych serialach

Nie żyje aktor Lance Reddick. Zagrał w wielu słynnych serialach

CZYTAJ DALEJ
pogrzeb

Nie mogli uwierzyć, w jakim stanie ksiądz przyjechał na pogrzeb. "Czerwony na buzi, spuchnięty"

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

straż pożarnaśmiertelny wypadek

Podobne artykuły

Wiadomości

Koszalin. Została zamknięta w sklepie, nie mogła się wydostać. Na miejsce wezwano służby
Czytaj więcej >

Wiadomości

Siedlce. Martwy 74-latek znaleziony w łazience. Służby nie mają wątpliwości co do przyczyny zgonu
Czytaj więcej >

Życie

Od poniedziałku w Lidlu festiwal okazji. Takich cen nie widzieliśmy już dawno
Czytaj więcej >

Wiadomości

Mariusz Błaszczak wypalił u Rydzyka o Janie Pawle II. Kontrowersyjne słowa
Czytaj więcej >

Wiadomości

Najgroźniejsi przestępcy w Polsce. Policja publikuje wizerunki i prosi o pomoc
Czytaj więcej >

Wiadomości

Zacznie się już w poniedziałek. Kolejki ustawią się do Biedronki, lepiej się spieszyć
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]