Goniec.pl
Nie żyje piłkarz

Pixabay.com _Alicja_

Tragedia podczas meczu piłkarskiego w Czaplinku. Zawodnik stracił przytomność, nie żyje

9 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Nie żyje Adam Nowak, zawodnik oldbojów Sparty Gryfice, który stracił przytomność w trakcie sobotniego meczu na stadionie miejskim w Czaplinku w województwie zachodniopomorskim. Pomimo natychmiastowej akcji ratunkowej, 50-latkowi nie udało się przywrócić funkcji życiowych.

Nie żyje 50-latek, który zasłabł podczas meczu oldbojów Sparty Gryfice z Lechem Czaplinek. Kibice i zawodnicy są w szoku, a w sieci pojawiły się liczne kondolencje dla bliskich zmarłego 50-latka. 

Nie żyje zawodnik Sparty Gryfice

Sobotnie rozgrywki na stadionie miejskim w Czaplinku w województwie zachodniopomorskim rozpoczęły się o godz. 11:00, gdy na murawę wybiegła miejscowa drużyna trampkarzy oraz zawodnicy MUKS Orzeł 2010 Wałcz. Następnie o godzinie 13:00 rozegrano mecz pomiędzy drużyną juniorów młodszych a Gwardią Koszalin.

O godzinie 17:00 na murawę miejskiego stadionu wybiegli za to oldboje Lecha Czaplinek, którzy mieli rozegrać spotkanie z zawodnikami Sparty Gryfice. Po kilkunastu minutach z boiska zszedł 50-letni zawodnik drużyny przyjezdnej, który źle się poczuł.

Następnie Adam Nowak stracił przytomność i osunął się na ziemię. Natychmiast przystąpiono do akcji ratunkowej, a na miejsce wezwano służby medyczne. Pomimo niemal godzinnej walki o życie mężczyzny, nie udało się przywrócić 50-latkowi funkcji życiowych.

Mecz przerwano, a na profilach facebookowych obu drużyn pojawiły się smutne komunikaty o tragicznej śmierci zawodnika Sparty Gryfice. Przedstawiciele klubów i zawodnicy przekazali kondolencje rodzinie zmarłego sportowca.

- W dniu dzisiejszym podczas spotkania I ligi Oldbojów pomiędzy Lechem Czaplinek a Spartą Gryfice zmarł zawodnik naszego zespołu Adam Nowak. Wyrazu współczucia dla Rodziny od Zarządu MKS Sparta Gryfice - przekazał klub zmarłego piłkarza.

Informacje o nagłej śmierci zawodnika wstrząsnęły nie tylko jego bliskimi i kolegami z drużyny, ale również kibicami. W sieci pojawiło się wiele ciepłych słów o zmarłym piłkarzu oraz serdecznych wyrazów współczucia dla jego krewnych.

- Straszna tragedia, pożegnaliśmy Adama i wracamy do domu. Jesteśmy załamani i nadal nie wierzymy, że to się stało - przekazał jeden ze znajomych zmarłego 50-latka.

- Tragedia. Zawsze miły i uśmiechnięty Pan. Niech spoczywa w pokoju - dodała inna internautka.

  • Nie żyje były prezydent Gdańska

  • Aleksandrów Łódzki: dwie osoby nie żyją, dwie trafiły do szpitala po wypadku

  • Chińska rakieta spadła do Oceanu Indyjskiego

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >
Sąsiadka rodziny zaalarmowała służby

Wiadomości

Zawiadomiła służby, bo w mieszkaniu obok płakały dzieci. Nagle zmarła ich mama

Czytaj więcej >
Seniorka wypadła z okna

Wiadomości

Dolnośląskie: 81-latka wypadła z okna domu seniora. Nie żyje

Czytaj więcej >