Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Wypadek Samochodowy

Wypadek Samochodowy

LPR
10.07.2022 15:30 Pomorze: Wypadek na drodze krajowej nr 25. Poszkodowanych zostało dziesięć osób

10 lipca na Pomorzu doszło do wypadku z udziałem dzieci. Na drodze krajowej nr 25 z Człuchowa do Rzeczenicy doszło do zderzenia samochodu osobowego i busa. W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało dziesięć osób, w tym czworo dzieci. W akcji ratunkowej udział biorą trzy śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.Do zdarzenia doszło w niedzielę 10 lipca około godziny 12:00 na drodze krajowej nr 25 z Człuchowa do Rzeczenicy na Pomorzu. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że wina za spowodowanie wypadku leży po stronie kierowcy auta osobowego.

karambol
09.07.2022 19:57 Wielki karambol na S8 w Warszawie. Zderzyło się aż 10 pojazdów, policjanci sprawdzali trzeźwość kierowców

Do wielkiego karambolu doszło w sobotę po południu na trasie S8 w Warszawie. Zderzyć się mogło nawet dziesięć aut. W wyniku fatalnego zdarzenia prawdopodobnie nikt nie ucierpiał.

PSP Brzesko
07.07.2022 13:05 Koszmar w Małopolsce. Osobówka potrąciła spacerującego pieszego, jego głowa odłączyła się od ciała

59-latek wyszedł na spacer z psem, do domu nie wrócił ani on, ani zwierzę. 21-letni kierowca potrącił mężczyznę, a ten na skutek siły uderzenia stracił głowę. Dekapitacja potwierdzona została przez straż pożarną. Pasażerowie jadący samochodem wymagali hospitalizacji ze względu na traumatyczne przeżycia. We wsi Uszew rozegrał się prawdziwy horror.Śmiertelne potrącenie pieszego we wsi Uszew (woj. małopolskie). Wypadek drogowy wyróżnia się jednak na tle innych zdarzeń, będących codziennością na polskich drogach.59-latek spacerował z psem, nagle jego ciało zostało z impetem uderzone przez samochód. Scenę tę mógł wyreżyserować sam Quentin Tarantino, który słynie z ujęć ociekających krwią i realizmem.

Wypadek w Okunince, dwie kobiety nie żyją
06.07.2022 20:13 Nie zatrzymała się przy znaku "stop", nie żyją dwie kobiety. Tragiczny wypadek w Okunince

Chwila nieuwagi i stało się najgorsze, dwie kobiety nie żyją. Kierująca nie zatrzymała się przy znaku "stop" i wbiła się wprost w samochód ciężarowy. Nadzieja na uratowanie chociaż jednej z nich tliła się do końca. Policjanci poruszeni dramatycznym zdarzenia z Okuninki wystosowali apel.Wypadek zakończył życie dwóch osób. Kobiety jadące w środę drogą DW-812 wyszły rano z domu, ale już nigdy do niego nie wrócą. Dramaty rodzin i najbliższych to efekt zaledwie jednej decyzji. Doszło do przeoczenia, czy chwili nieuwagi? Przyciśnięcie pedału hamulca mogło ustrzec przed śmiertelnym wypadkiem na trasie Włodawa - Chełm. Kierująca Toyotą jednak tego nie zrobiła. Finał był tragiczny, służby były częściowo bezradne.

Pomorskie: Śmiertelny wypadek w gminie Czarne. Ofiarą jest 6-letnie dziecko
05.07.2022 12:26 Pomorskie: Śmiertelny wypadek w gminie Czarne. Nie żyje 6-letnie dziecko

Tragiczny koniec ubiegłego tygodnia na drodze w gminie Czarne w województwie pomorskim. W niedzielę 2 lipca tuż przed godziną 10 doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych, w wyniku czego do szpitali trafiło aż sześć osób. Niestety, jedna z nich, 6-letnie dziecko, wkrótce potem zmarła. Policja ponawia apel o rozwagę i ostrożność za kierownicą.Wakacje były do tej pory okresem, gdy na polskich drogach dochodziło do największej ilości wypadków. Niestety, istnieje duże prawdopodobieństwo, iż ta zasada znajdzie zastosowanie także i w tym roku, bo od kiedy rozpoczął się sezon letnich wyjazdów nie ma dnia, by media nie informowały o kolejnych dramatach.Poza alkoholem, który jest zmorą wielu nieodpowiedzialnych kierowców, problemem wciąż są również niedostateczna rozwaga, uważność i rozsądek. Liczne apele policji, powtarzanie podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz udostępnianie trafiających do wyobraźni relacji z wypadków zdają się trafiać w próżnię, choć przecież dzięki nim możemy ocalić życie swoje i innych.

wypadek
04.07.2022 19:59 Tragedia koło Zgierza, auto rozpadło się na kawałki. Ciało 44-latka znaleziono 10 metrów dalej

Do ogromnej tragedii doszło w poniedziałek w Jastrzębiu Górnym niedaleko Zgierza (woj. łódzkie). To tam 44-letni kierowca stracił swoje życie w fatalnym wypadku samochodowym. Jego auto z tak ogromną siła uderzyło w drzewo, że dosłownie rozpadło się na dwie części. Ciało mężczyzny odnaleziono 10 metrów od samochodu.

Małopolska: Dramatyczny wypadek na drodze pod Tarnowem. Nie żyje jedna osoba, kierowca był pijany
03.07.2022 12:24 Małopolska: Dramat na drodze pod Tarnowem. Nie żyje jedna osoba, kierowca był pijany

Tragedia w Pawęzowie nieopodal Tarnowa. W nocy z soboty na niedzielę doszło do makabrycznego wypadku samochodu osobowego, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn. Auto wypadło z drogi i uderzyło w betonowy przepust. Jeden z pasażerów zginął na miejscu, drugi w ciężkim trafił do szpitala. Najmniej poszkodowany został kierowca, który wcześniej spożywał alkohol.Jak informowaliśmy zaledwie wczoraj, w ten weekend na drogach w całej Polsce trwa akcja służb nakierowana na badanie trzeźwości kierowców. Policyjne statystyki wskazują bowiem, że do największej ilości wypadków dochodzi latem, właśnie w soboty i niedziele, a winę za spowodowanie tragedii w dużej mierze ponoszą osoby, które nie stronią od alkoholu.Mimo licznych apeli i groźby poniesienia surowych konsekwencji wciąż znajdują się nieodpowiedzialni użytkownicy dróg, niemyślący o bezpieczeństwie swoim i innych. To z kolei prosta droga do takich dramatów, jak ten w małopolskim Pawęzowie.

wypadek
01.07.2022 14:22 Seria wypadków na A1. Są ofiary śmiertelne i ogromne utrudnienia dla kierowców

Jak podają drogowcy z woj. łódzkiego bardzo trudno przejechać autostradą A1 w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego. Po śmiertelnym wypadku zablokowany jest przejazd do Gdańska. Z kolei na północ od Piotrkowa na A1 nieprzejezdne są lewe pasy w obu kierunkach. Tylko dzisiaj w wyniku łącznie trzech wypadków na tej samej autostradzie zginęły dwie osoby, a jedna została ranna.

wypadek
01.07.2022 09:34 Koszmarny wypadek na drodze krajowej nr 8. Ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym, nie żyje 40-letni kierowca

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 8 Wrocław - Kłodzko. Doszło tam do zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym. Niestety, jednej z osób poszkodowanych nie udało się uratować. Zginął 40-letni kierowca BMW.

wypadek
30.06.2022 16:56 Tragedia w Małopolsce. Manewr wyprzedzania zakończył się tragicznie, nie żyje 17-latka

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w środę (29 czerwca) w Brunarach pod Gorlicami. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 18-letni chłopak podczas wyprzedzania zahaczył o inne auto, stracił panowanie nad swoim pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Niestety, w wyniku zderzenia, życie straciła 17-letnia Sandra. Pozostali pasażerowie osobówki z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala.Niestety, ale tragiczna seria na Polskich drogach trwa w "najgorsze". Dobre warunki atmosferyczne powodują, że spore grono kierowców zapomina o bezpiecznej i przepisowej jeździe, co prowadzi do wielu wstrząsających zdarzeń drogowych.