Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Tv Trwam

Tv Trwam

Tadeusz Rydzyk
11.03.2024 21:03 Rydzyk dał się ponieść emocjom. Upomniał jednego z widzów

Nerwy Tadeusza Rydzyka zostały wystawione na próbę. Redemptorysta oglądał spektakl o rotmistrzu Pileckim. Inni widzowie nie szanowali pracy aktorów. Twórca Radia Maryja i TV Trwam nie wytrzymał i zrugał osobę siedzącą na widowni. Wszyscy to słyszeli.

Rydzyk
08.01.2024 17:18 Media Rydzyka mobilizują słuchaczy. "Wspierać na każdej możliwej płaszczyźnie"

Należące do ojca Tadeusza Rydzyka Radio Maryja oraz Telewizja Trwam, apelują do wszystkich słuchaczy o wsparcie w kontekście trwających radykalnych zmian w mediach publicznych. Media Rydzyka twierdzą, że obecna władza może próbować blokować im dostęp do szerokiego grona odbiorców. - Ekipa Donalda Tuska zrobiła wszystko by siłowo zawłaszczyć media publiczne - słyszmy w materiale TV Trwam.

Tadeusz Rydzyk
14.07.2023 11:32 Tadeusz Rydzyk ma kłopoty? Prześledzono sprawozdanie finansowe jego fundacji

Ojciec Tadeusz Rydzyk, który jeszcze przed kilkoma dniami straszył Polaków „ojro”, ma swoje własne powody do zmartwień. Jak wynika ze sprawozdania finansowego jego fundacji „Lux Veritatis”, ostatni rok nie był tak owocny jak poprzednie. Duchowny nie otrzymuje już takiego wsparcia finansowego jak w poprzednich miesiącach.

Tadeusz Rydzyk
12.06.2023 10:32 Tadeusz Rydzyk chce pieniędzy od Polaków. Mówi o comiesięcznych wpłatach

Tadeusz Rydzyk niedawno mógł świętować 20. rocznicę działalności TV Trwam. Duchowny zapowiedział, że ma w głowie dużo planów związanych z produkcją nowych reportaży i filmów, jednak do ich realizacji potrzebuje wsparcia finansowego. Uważa, że gdyby każdy odbiorca co miesiąc systematycznie pomagał, to Rydzyk i TV Trwam, mogliby wdrożyć swoje ambitne plany w życie…

Tadeusz Rydzyk
01.06.2023 15:54 Fatalna wiadomość dla Tadeusza Rydzyka. Polacy zadecydowali

Katastrofalny spadek oglądalności zaliczyła stacja ojca Tadeusza Rydzyka. Telewizja Trwam w 2022 roku, zanotowała spadek popularności swoich programów aż o 23 procent w stosunku do zeszłego roku. Niespełna 25 tysięcy widzów – to przeciętna minutowa widownia stacji.

Tadeusz Rydzyk
03.05.2023 22:14 Zapytaliśmy Polaków, czego życzą Tadeuszowi Rydzykowi. Nie będzie zadowolony

3 maja cała Polska świętuje dzień Konstytucji, ale mało kto wie, że to także data ważna z jeszcze jednego powodu. Dokładnie 78 lat temu na świat przyszedł najpopularniejszy obecnie polski kapłan, o. Tadeusz Rydzyk. Z tej okazji zapytaliśmy naszych czytelników o to, czego życzą znanemu redemptoryście. Niektóre odpowiedzi z pewnością nie przypadłyby mu do gustu.

None
14.03.2023 16:51 Tadeusz Rydzyk ma problemy finansowe. "Bardzo prosimy o pomoc"

Polski Ład negatywnie wpłynął na sytuację finansową fundacji związanej z ojcem Tadeuszem Rydzykiem. Od kilku dni na antenie Telewizji Trwam emitowany jest specjalny apel dyrektora Radia Maryja. Redemptorysta skarży się na trudną sytuację materialną Fundacji Nasza Przyszłość i prosi o wsparcie jej działalności.

Antoni Macierewicz nie szczędził gorzkich słów politykom opozycji i dziennikarzom TVN.
07.01.2023 17:04 Antoni Macierewicz uderza w PO i TVN. "Goebbels mógłby się uczyć"

Antoni Macierewicz nie szczędził gorzkich słów politykom Platformy Obywatelskiej oraz dziennikarzom i włodarzom stacji TVN. Polityk w swoim cotygodniowym felietonie, wygłaszanym na antenie telewizji Trwam, zarzucił oponentom uprawianie najgorszej możliwej propagandy, której mógłby się uczyć sam Joseph Goebbels. Głos krytyki usłyszeli również przedstawiciele portalu Onet.

Kaczyński
09.06.2022 15:27 Kto jest winny wysokiej inflacji? Ekonomista skrytykował działania rządu na antenie TV Trwam

Inflacja w Polsce wciąż rośnie. Jak informował GUS, w maju wyniosła 13,9 proc. i tym samym jest najwyższa od 24 lat. O sytuacji związanej z rosnącymi cenami rozmawiano niedawno także w studiu TV Trwam. Ekonomista dr Grzegorz Piątkowski na antenie stacji stwierdził, że "problemem są działania rządu". Jarosław Kaczyński może się wściec, gdy usłyszy słowa krytyki w telewizji zaprzyjaźnionego z partią PiS o. Tadeusza Rydzyka.