Goniec.pl
Szymon Hołownia przechodzi żałobę

East News Piotr Molecki

Szymon Hołownia w żałobie. Stracił teściową

5 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

W ostatnim czasie Szymon Hołownia nie był zbyt aktywny w mediach społecznościowych i zdecydowanie rzadziej komunikował się ze swoimi zwolennikami. Niedawno polityk przyznał, że było to spowodowane jego problemami osobistymi. Lider ruchu Polska 2050 ujawnił, że zmarła mu teściowa. Członek jego rodziny chorował na COVID-19.

Szymon Hołownia wycofał się ostatnio z mediów społecznościowych. Zazwyczaj lider ruchu Polska 2050 utrzymywał regularny kontakt ze swoimi zwolennikami, jednak ostatnio musiał zniknąć w związku z problemami osobistymi. Niedawno ponownie połączył się z fanami i wyjaśnił nieobecność.

Jak się okazało, Szymon Hołownia w ostatnim czasie musiał skupić się przede wszystkim na swojej rodzinie. Jego teściowa zachorowała na COVID-19. Polityk ujawnił, że matka jego żony przez długi czas zmagała się ze skutkami wywołanymi przez SARS-CoV-2.

Nie żyje teściową Szymona Hołowni

Zwracając się do internautów, Szymon Hołownia postanowił przypomnieć wszystkim, że COVID-19 jest śmiertelną chorobą, która nie wybiera. Choć w wielu przypadkach przebieg jest łagodny, to duża część chorych potrzebuje hospitalizacji. Nie wszystkim udaje się wyjść z tego cało.

Lider ruchu Polska 2050 przywołał osobistą historię, która właśnie mu się przydarzyła. Z relacji polityka wynika, że jego teściowa zaraziła się koronawirusem blisko miesiąc temu. Od tego czasu jej stan zdrowia ulegał zmianie.

[EMBED-243]

Jak oświadczył były dziennikarz TVN, członek jego rodziny po zachorowaniu na COVID-19 jeszcze przez długi czas zmagał się ze skutkami choroby. W ostatnich dniach Szymon Hołownia miał jednak nadzieję, że jego teściowa wróci do zdrowia.

Niestety, ostatecznie szkody poczynione przez COVID-19 w organizmie teściowej polityka okazały się zbyt poważne. Lider ruchu Polska 2050 ujawnił, że w ubiegły czwartek pożegnał matkę swojej żony. Dodał też, że pani Jolanta była empatyczną i wspaniałą osobą.

Szymon Hołownia zwraca się do służby zdrowia

Opowiadając o ostatnich wydarzeniach, Szymon Hołownia przyznał, że w trudnych chwilach pomogła mu postawa pracowników służby zdrowia. Polityk zaznaczył, że na jego drodze pojawili się wspaniali lekarze, pielęgniarki, ratownicy i salowe.

Dodał również, że to właśnie pracownicy systemu ochrony zdrowia są bohaterami, którzy od początku pandemii zmagają się z potwornym obciążeniem i walczą o życia zarażonych pacjentów. Polityk podziękował im za zaangażowanie.

Na koniec Szymon Hołownia przypomniał Polakom o szczepieniach, noszeniu maseczek i zachowaniu dystansu. Zaznaczył, że to, co dla jednych jest niewielkim wysiłkiem, drugim może uratować życie.

  • Śmierć przyjaciela zdruzgotała Michała Wiśniewskiego. W nocy opublikował smutne wspomnienie

  • Matylda Damięcka w piękny sposób pożegnała zmarłego Bronisława Cieślaka

  • Tragiczny wypadek na A4. Dwie osoby zginęły na miejscu

Źródło: Wirtualna Polska

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >
Sąsiadka rodziny zaalarmowała służby

Wiadomości

Zawiadomiła służby, bo w mieszkaniu obok płakały dzieci. Nagle zmarła ich mama

Czytaj więcej >
Seniorka wypadła z okna

Wiadomości

Dolnośląskie: 81-latka wypadła z okna domu seniora. Nie żyje

Czytaj więcej >