Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Śmiertelny wypadek na S7 w okolicach Elbląga. Duże utrudnienia
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 19.09.2023 08:56

Śmiertelny wypadek na S7 w okolicach Elbląga. Duże utrudnienia

wypadek
PSP Konin (zdj. ilustracyjne)

Jak poinformował olsztyński oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, we wtorek 19 września w Janowie po godz. 3 doszło do tragicznego wypadku. Występują spore utrudnienia na S7 między Nowym Dworem Gdańskim a Elblągiem.

Duże utrudnienia na trasie S7

Na trasie S7 w kierunku Warszawy występują duże utrudnienia. Pas jezdni w kierunku stolicy jest zablokowany; w Nowym Dworze Gdańskim policja kieruje na objazd: Kmiecin-Rakowe Pole-Solnica-Jazowa-Kazimierzowo. Powrót na S7 następuje na węźle Elbląg Zachód. 

Według GDDKiA utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. Wszystko z powodu tragicznego wypadku, do którego doszło w nocy.

Niespodziewane sceny w TVP. Widzowie mogli zobaczyć nietypowy komunikat

Jedna osoba nie żyje

We wtorek 19 września po godzinie 3.00 we wsi Janowo doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego przez samochód osobowy - informuje olsztyński oddział GDDKiA.

- Do zdarzenia doszło około godziny 3.10. 33-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki volvo potrącił śmiertelnie pieszego - przekazał portalowi Goniec.pl oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu nadkomisarz Krzysztof Nowacki.

Policja pracuje na miejscu

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Elblągu, na miejsca zdarzenia pracują policjanci z ruchu drogowego oraz technicy kryminalistyki. Służby ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia

Oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu nadkomisarz Krzysztof Nowacki przekazał, że w niedługim czasie droga powinna zostać odblokowana.