Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Śmiertelny wypadek na Mazowszu. Samochody stanęły w płomieniach. Nie żyje kierowca
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 21.08.2023 18:36

Śmiertelny wypadek na Mazowszu. Samochody stanęły w płomieniach. Nie żyje kierowca

wypadek
Twitter/@PolicjaMazowsze

Do tragicznego wypadku drogowego doszło 21 sierpnia w poniedziałek na drodze krajowej numer 12 w powiecie radomskim (woj. mazowieckie). Ciężarówka zderzyła się z osobowym oplem. Oba auta stanęły w płomieniach. Kierowca osobówki zginął na miejscu.

Śmiertelny wypadek. Samochody stanęły w płomieniach

Tragiczny wypadek miał miejsce w poniedziałek 21 sierpnia około godziny 13.00 w miejscowości Podgórze (woj. mazowieckie). Samochód osobowy marki opel z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką marki renault, którą podróżował 50-letni mężczyzna.

- W wyniku zderzenia obu pojazdów samochód marki opel stanął w płomieniach. Ogień przeniósł się również na przyczepę samochodu ciężarowego - poinformowała Jolanta Matejek z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Nie żyje ksiądz, który "nieobyczajnie zachował" się na plaży. Nieoficjalnie podano przyczynę śmierci

Kierowca opla zginął na miejscu. Policja ustala tożsamość

Kierujący oplem zginął na miejscu. Jego obrażenia były na tyle rozległe i poważne, że policji nie udało się jeszcze ustalić jego tożsamości. - Jego tożsamość jeszcze nie jest nam znana, z uwagi na liczne obrażenia poniesione podczas zdarzenia - powiedziała policjantka.

Po wypadku droga krajowa nr 12 w kierunku Radomia i Zwolenia jest zablokowana. Objazdy poprowadzono przez drogę wojewódzką nr 733 oraz przez drogę wojewódzką nr 737. - Prosimy o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy - apeluje policja. 

Statystyki wypadków ze skutkiem śmiertelnym

Od początku wakacji doszło już do 322 wypadków ze skutkiem śmiertelnym na polskich drogach. Policja cały czas apeluje do kierowców o rozwagę i rozsądek podczas podróży. Minionej doby doszło do 3 tragicznych zdarzeń.