Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Warszawa > Śmiertelny wypadek na DK50. Czołowe zderzenie TIR-a z samochodem osobowym
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 01.04.2022 15:43

Śmiertelny wypadek na DK50. Czołowe zderzenie TIR-a z samochodem osobowym

WARSZAWA - TRAGICZNY WYPADEK
WARSZAWA - TRAGICZNY WYPADEK

Źródło: goniec.pl,

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

- W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy. Dwa z nich uległy poważnemu uszkodzeniu. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki toyota, jadący z Łochowa, podjął manewr wyprzedzania podczas którego obtarł się z innym samochodem osobowym marki bmw, a następnie zderzył czołowo z pojazdem ciężarowym marki mercedes. Droga jest nadal zablokowana. Policjanci prowadzą na miejscu czynności. Sugerujemy objazd przez Węgrów - przekazał w rozmowie z Goniec.pl Marcin Zagórski z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim.

W piątek rano na drodze krajowej nr 50 doszło do czołowego zderzenia TIR-a z samochodem osobowym. Kierujący osobówką w wyniku poniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Po czołowym zderzeniu, samochód osobowy oraz pojazd ciężarowy wylądowały w przydrożnym rowie. Kierujący toyotą mężczyzna w wieku około 40 lat - poniósł śmierć na miejscu.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze krajowej nr 50 na odcinku pomiędzy Mińskiem Mazowieckim a Łochowem, na wysokości miejscowości Rządza.

Jak dodaje, kierujący pojazdem osobowym podjął manewr ominięcia tworzącego się zatoru na drodze, który powstał w wyniku załadunku innego pojazdu na lawet. Wtedy doszło do obtarcia z innym samochodem oraz czołowego zderzenia z pojazdem ciężarowym.