Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Samochód całkowicie zniszczony w wypadku. Strażacy nie wierzyli własnym oczom, co stało się z kierowcą
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 01.06.2022 09:13

Samochód całkowicie zniszczony w wypadku. Strażacy nie wierzyli własnym oczom, co stało się z kierowcą

wypadek
Facebook/OSP Reszel

Groźnie wyglądający wypadek w miejscowości Zawidy w województwie warmińsko-mazurskim. Choć osobowy volkswagen uległ całkowitemu zniszczeniu po zderzeniu z drzewem, kierowca samochodu nie odniósł żadnych obrażeń. Patrząc na zdjęcia opublikowane przez strażaków, aż trudno uwierzyć w szczęście mężczyzny.

Chwile grozy przeżył kierowca volkswagena, który we wtorek nad ranem przemierzał trasę Reszel - Kominki. Mężczyzna, jadąc prostym odcinkiem drogi, z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w stojące tam drzewo. Wezwane do pomocy służby nie mogły uwierzyć w to, co zobaczyły.

Strażacy zastali porażający widok

Wypadek, który wydarzył się miejscowości Zawidy nieopodal Kętrzyna (woj. warmińsko-mazurskie), na długo zostanie zapamiętany przez strażaków z okolicznych jednostek. Widok, który zastali po przybyciu na miejsce, był przerażający.

Auto okazało się być dosłownie zmiażdżone, a jego widok sugerował, że doszło do poważnego zderzenia z drzewem. Zdecydowanie najbardziej ucierpiał przód samochodu, co rodziło uzasadnione obawy o stan kierującego.

Kierowcy nic się nie stało

Ku zdziwieniu wszystkich, ten o własnych siłach opuścił pojazd i nie zgłosił żadnych dolegliwości. Patrząc na opublikowane przez OSP Reszel zdjęcia, można śmiało stwierdzić, że mężczyzna miał ogromne szczęście.

- Od rana działaliśmy na miejscu kolizji drogowej w Zawidach. Kierującemu nic się nie stało, choć patrząc na zdjęcia ciężko w to uwierzyć - podali na Facebooku strażacy-ochotnicy.

Usuwanie skutków wypadku spowodowało, że droga Reszel - Kominki zablokowana była przez godzinę. Na miejscu interweniowały także zastępy z powiatu olsztyńskiego, Biskupca, Kolna i Lutr.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl, Radio ZET