Goniec.pl

Instagrma.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel w ogniu krytyki. Fani byli bezlitośni, wystarczyło niewinne zdjęcie

30 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Roksana Węgiel od jakiegoś czasu jest poddana nieustannej krytyce internautów. 18-letnia wokalistka znów naraziła się swoim "fanom". Profil młodej artystki zalał się komentarzami po tym, jak Roxie wstawiła niewinną fotkę, gdzie pochwaliła się spełnieniem marzenia.

Roksana Węgiel jest nieustannie krytykowana

Roksana Węgiel wkroczyła na salony jako dziecko. Chciała spełnić marzenie i śpiewać na scenie dla tłumów, więc zgłosiła się jako kandydatka na wyjazd na Eurowizję Junior. Młoda artystka spełniła marzenie, ale mała Roxie nie wiedziała, że rozpoczęła etap życia na świeczniku na oczach całego kraju.

18-letnia Roksana Węgiel każdego dnia słyszy o tym, jaka ma być, co robi źle i dlaczego robi źle. Ostatnio sensacje wywołało potwierdzenie przez nią związku , a także sam luksusowy wyjazd na Malediwy .

Wydawać by się mogło, że niewinne zdjęcie ze słodkim pieskiem będzie powodem do zachwytów. Nic bardziej mylnego. Roksana Węgiel ponownie trafiła w ogień krytyki.

Roksana Węgiel wstawiła zdjęcie z psem, posypały się gromy

Roksana Węgiel pochwaliła się pięknym Szafirem. Szary piesek zachwyca urodą i sprawia, że nawet najbardziej lodowate serce topnieje na widok tego słodziaka.

- Marzenie małej Roxie się spełniło, mamy pieska! Poznajcie Szafira - napisała Roksana Węgiel pod fotografią z restauracji. Drugie zdjęcie dołączone do postu przedstawia małego pieska opartego pyszczkiem o stół. Obok niego stoi kieliszek z szampanem.

Wystarczy jednak spojrzeć na pierwsze lepsze komentarze, aby przekonać się, jak wielkie emocje wzbudził nowy członek rodziny 18-letniej wokalistki. Raczej nie tego spodziewała się Roxie.

- Witaj Roksanko, mam nadzieję, że to przemyślana decyzja, bo to ogromne poświęcenie i odpowiedzialność. Zajmuje wiele czasu! I konsekwencji, daje wiele miłości i radości w zamian, wiec życzę ci wiele psiego szaleństwa - czytamy w jednym z kąśliwych komentarzy.

- Szkoda, że z hodowli, a nie schroniska - dodał ktoś inny. Nieprzychylnych opinii wobec decyzji Roksany Węgiel było jeszcze więcej.

Część osób otwarcie uderzała w Roksanę Węgiel i podważało to, że 18-latka zdaje sobie sprawę z ogromy pracy i opieki, jakiej wymaga Szafir. - No zobaczymy, jak długo będziesz się tym psem zajmować - grzmiał złośliwy internauta.

- Ciekawe, czy za rok jeszcze będzie ten piesek - dodała kolejna osoba sceptycznie nastawiona do poczucia odpowiedzialności Roksany Węgiel.

Pozostaje mieć nadzieję, że Roxie na złość wszystkim heterom pokaże, że decyzja o wychowaniu Szafira podjęta tuż po 18. urodzinach nie była jedynie zachcianką, a faktycznym spełnieniem marzenia. - Szafir jeszcze nie wie, ale trafił na najcudowniejszą właścicielkę - brzmi jeden z nielicznych pozytywnych komentarzy pod zdjęciem Roksany Węgiel.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl, o2.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Koszalin. Została zamknięta w sklepie, nie mogła się wydostać. Na miejsce wezwano służby
Czytaj więcej >

Wiadomości

Siedlce. Martwy 74-latek znaleziony w łazience. Służby nie mają wątpliwości co do przyczyny zgonu
Czytaj więcej >

Życie

Od poniedziałku w Lidlu festiwal okazji. Takich cen nie widzieliśmy już dawno
Czytaj więcej >

Wiadomości

Mariusz Błaszczak wypalił u Rydzyka o Janie Pawle II. Kontrowersyjne słowa
Czytaj więcej >

Wiadomości

Najgroźniejsi przestępcy w Polsce. Policja publikuje wizerunki i prosi o pomoc
Czytaj więcej >

Wiadomości

Zacznie się już w poniedziałek. Kolejki ustawią się do Biedronki, lepiej się spieszyć
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]