Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Polska > Policja szuka mężczyzny z nagrania. Usiłował zabić dwie osoby na stacji metra
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 08.12.2023 14:18

Policja szuka mężczyzny z nagrania. Usiłował zabić dwie osoby na stacji metra

monitoring zdjęcie ludzie
Komenda Rejonowa Policji Warszawa I Facebook

Policja w Warszawie opublikowała wizerunek napastnika, który kilka miesięcy temu zgotował podróżującym metrem prawdziwy horror. Próbował wypchnąć dwójkę ludzi na torowisko, wprost pod nadjeżdżający pociąg.

Chciał zabić dwoje pasażerów metra

Ta przerażająca sytuacja wydarzyła się kilka miesięcy temu na stacji Dworzec Gdański warszawskiego metra. Jak widać na nagraniu z kamer monitoringu, mężczyzna zakradł się do dwójki pasażerów oczekujących na pociąg. Kiedy ten nadjeżdżał, napastnik podbiegł do ludzi i usiłował wepchnąć ich na torowisko.

Od poniedziałku w Biedronce wyjątkowe produkty. Klienci będą walić drzwiami i oknami

Nikomu nie stała się krzywda

Pasażerom cudem udało się ujść z życiem z tego ataku. Mimo zaskoczenia nie dali się wrzucić na tory, mimo iż, co udowadnia nagranie, mężczyzna usilnie próbował zrobić im krzywdę.

Chwilę po tym szokującym wydarzeniu mężczyzna spokojnie udał się do wyjścia. Podejrzewa się, że mógł być pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Zaatakowani pasażerowie wsiedli do pociągu, po czym o wszystkim zawiadomili stołeczną policję.

 

Napastnik z metra poszukiwany

Mężczyzny do tej pory nie udało się ująć, mimo iż minęło kilka miesięcy. Policja opublikowała nagranie zarówno ku przestrodze, jak w celu uzyskania pomocy w identyfikacji osoby, która mogła być mordercą. Odpowie za usiłowanie zabójstwa dwóch osób. Może mu grozić nawet dożywocie.

IMG_5043.PNG

Źródło: fakt.pl

Tagi: Policja metro